Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki proszę was mocno o oddawanie krwi, szczególnie teraz jak są wakacje i są ogromne niedobory. Mam obecnie praktyki w szpitalu i bardzo pilne operacje są odwlekane w czasie lub przekładane bo nie ma krwi, nie ma płytek albo osocza. Krew naprawdę ratuje życie i nie da jej się niczym zastąpić. Organizuje również #rozdajo w związku z apelem. Najwyżej pulsowany komentarz dostanie od mnie słoiczek własnoręcznie robionych powideł Śliwkowo-czekoladowych( są naprawdę pycha!), słoiczek dżemu gruszkowego z imbirem - również domowej roboty oraz rafaello. (Wysyłka na mój koszt) #krew #krwiodawstwo #pomoc #zycieismierc #medycyna #rozowepaski #niebieskiepaski #lodz
  • 162
@Liwiia: ciekawe gdzie i skąd ta sprzedaż jak nam w Polsce na własne zapotrzebowania krwi brakuje. Wczoraj na bloku operacyjnym właśnie brakowało A+. Kolejna kwesta jest taka ze z tą nadprodukcją krwi to kompletna bzdura. Codziennie umiera wiele krwinek i wiele jest nowo produkowanych. Nasz organizm jest super inteligentny i dba o zachowanie równowagi. Słyszałaś kiedyś o chorobie z powodu za dużej ilości krwi- nie! Bo taka w związku z oddawaniem