Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rissah: To straszne jakie czasy nastały, facet 40 letni a trzaska podnoszące swoje ego nagie fotki na forum z obrazkami dla gimbazy. Jeszcze brakuje pytań o relacje w małżeństwie i opryszczkę na plecach. Nic już nie dziwi...
  • Odpowiedz
@Niestelrooy: aktywność fizyczna właściwie od zawsze i dość dużo, od kilku lat głównie rower i basen, a siłowe w domu (hantle, drążek) dla podtrzymania tego, co jest.
  • Odpowiedz
@3k1m: Diety jakoś nie trzymam, ale zwracam uwagę, na to, co jem. Posiłki proste, z możliwie nieprzetworzonych składników, dużo białek z różnych źródeł, bardzo dużo warzyw, od lat już bez cukrów, białego pieczywa itp. Z napojów tylko woda, zielona herbata, spore ilości kawy. Generalnie dieta raczej zróżnicowana, w sensie proste dania, ale z różnych składników, zwracam tu mocno uwagę na kwestie prozdrowotne.

A z supli - białko dodatkowo w dni cardio,
  • Odpowiedz
@rissah: () gratki za formę! Wyglądasz lepiej niż nie jeden facet w okolicy 30. Czasem aż żal patrzeć, niby młodzi, a jednak zapuszczeni i z brzuchami...
  • Odpowiedz
@JuneJohn: nie, nigdy. Kiedyś eksperymentowałem z kreatyną, ale ponieważ nie ćwiczę typowo siłowo, a aktywność to głównie cardio teraz plus siłowe jedynie dla podtrzymania, to po kreatynie i ograniczeniu cardio miałem przyrosty, które schodziły dość szybko przy włączeniu większej ilości cardio.

Jak pisałem - aktywność fizyczna w zasadzie od zawsze.
  • Odpowiedz