Wpis z mikrobloga

@MateriaBarionowa: Pytanie do katolików którzy zgadzają się z prezydentem, i twierdzeniem że matka boska nam pomaga.
Czemu matka boska i pan Jezus zrobili sobie urlop od 1937 do 1947 roku i nic nie robili sobie z ludobójstwa polaków i wielu innych nacji.
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa Sugerujesz, że Duda nie zna ani jednego katolika niewierzącego w boską ingerencję w 1920 roku? Patrząc na tłumek historyków-piłsudczyków orbitujących wokół obecnej władzy jest to niemożliwe, któryś z nich na bank jest katolikiem.
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: 40 milionowy kraj i zawsze znajdzie się grupa ateistów która musi komentować wszystko co katolickie. Ja sam nie jestem ateistą ani chrześcijaninem, żyjemy w kraju w którym ateiści są mniejszością więc #!$%@? musicie się dostosować i tyle, co ci przeszkadza że ktoś na takiej ceremonii wspomniał o maryji czy kimś tam, skoro w nią nie wierzysz? Uwierz mi #!$%@? każdy ma #!$%@? w ateistów dopóki ateiści nie #!$%@?ą innych
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: Nie, nie do mnie :), zrozum że ten kraj jest w około 90% katolicki, rozumiesz to #!$%@??. Wyobraź sobie na ile katolików przypada jeden ateista, jesteście mniejszością w tym kraju, a #!$%@? was to że ktoś wspomni na ceremonii o czymś związanym z katolicyzmem albo że ktoś sobie nosi krzyżyk, albo że w jakiejś tam szkole na zadupiu budują sobie jakieś tabliczki chrześcijańskie czy coś. Ja nie jestem chrześcijaninem
  • Odpowiedz
@europabiala2: 50% wierzy w ukrzyżowanie chrystusa a 30 w cuda Jp2.
Zresztą co to za różnica skoro to moja opinia że Duda jest żałosny uważając że matka boska pomagała bić bolszewików? Zabronisz mi opini i komentarza do zaistniałej oficjalnej sytuacji? Zajmij się sobą.
  • Odpowiedz