Wpis z mikrobloga

@janekplaskacz: jak widać przepisów nie znasz. Wtedy przed przejazdem dla rowerów znak C-13a należało stawiać, bo wjeżdzało się na przejazd. Obecnie, jeśli za przejazdem jest ddr/ddrip to znaku stawiać nie trzeba, można ale nie trzeba, żeby nie ponawiać C-13 (lub kombinacji) za przejazdem.
  • Odpowiedz
@demoos:

Wtedy przed przejazdem dla rowerów znak C-13a należało stawiać,


Może i nie znam przepisów, ale podałem ci link do street view z roku 2014, gdzie przed przejazdem nie ma znaku C-13a. Wprost przeciwnie, jest znak C-13.

I to zarówno w tym miejscu jak i w całej okolicy.
  • Odpowiedz
@demoos:

jakie znaczenie ma rok 2014? Żadne.

Skup się:
Takie, że w 2014 było wtedy, kiedy twierdzisz, że ten znak trzeba było stawiać. A nikt go nie stawiał. Dlatego znak D-13a na nagraniu nie może być pozostałością po starych przepisach, które ty podobno znasz, a których w praktyce nikt
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: jest oznakowany przejazd rowerowy. Nie ma znaku pionowego o przejeździe skierowanego do rowerzystów.

Gdzie nie stawiali C-13a, przed przejazdami? Nie widziałem miejsca przed 2015 gdzie DDR się nie kończyła przed przejazdem.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: jeden. U mnie stawiali, w okolicznych miastach też. I to dalej nie jest sednem dyskusji.

Czy ze znakiem, czy bez nic się nie zmienia. Dalej można jechać bo jest przejazd rowerowy.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: Skończ już p-------ć z tym, że za ten znak nie wolno, skoro za nim jest przejazd rowerowy, oznakowany.
Pokaż mi przepis, który mówi, że za znak koniec DDR nie można wjechać.
  • Odpowiedz