Wpis z mikrobloga

@KsiadzMichal: i to najlepsze, że ci katolicy co narzekają na jakość wpisów gimboateistów to tagowe nonejmy i nigdy żadnego nie widziałem pod dyskusjami na temat wiary, a siedzę dosyć dużo i się udzielam. Oczywiście nie wszędzie i zawsze, ale w samych wpisach często nie ma żadnych argumentów. Ot przychodzą sobie #!$%@?ć, że mają źle bo ich ktoś wyśmiewa, a sami #!$%@? nigdy nie zaangażowali się w te dłuższe dyskusje które często
@KsiadzMichal: Może gdyby content na #bekazkatoli nie reprezentował poziomu gimnazjum dla młodzieży upośledzonej umysłowo to nikt nie porównywałby was do 13 latków nie pomyślałeś o tym?

"oni czekają na ten mityczny wrzesień żeby ci mityczni gimbusi przestali zadawać pytania na które nie są w stanie odpowiedzieć"
@Piottix To może podaj przykład tych mitycznych pytań bo jakoś w ani jednego nie widziałem.

"najlepsze, że ci katolicy co narzekają na jakość wpisów gimboateistów
@KsiadzMichal: @koroluk: @iAmTS: Zabawne, bo ja mam dokładnie odwrotne wrażenie. Przeczytajcie na spokojnie argumenty jednej i drugiej strony np tutaj. Prawda jest taka że gimboateizm to raczej rak na poziomie argumentacji, który kompromituje samą ideę ateizmu - najbardziej aktywni użytkownicy to na oko 12 latkowie, którzy powtarzają jakieś hasła bez zrozumienia dodając na końcu tylko xD.

Prowadzę listę tych znamienitych użytkowników pod tagiem #stobanowdlagimboateistow i zbliżamy się już
przesympatycznypan - @KsiadzMichal: @koroluk: @iAmTS: Zabawne, bo ja mam dokładnie od...

źródło: comment_KjtgEgTPYuqMDGlnYIjqV0kVfpnpTaKh.jpg

Pobierz
Wzrost zaczął się w lutym i wraz z rosnącą ilością wpisów i popularnością tagu coraz więcej ludzi „ośmieliło się” krytykować tę szkodliwą organizację.


Pokaż mi popularność z poprzedniego roku bo inaczej to tylko bałamucenie za pomocą wyrywka trendu. Prawda jest taka że nagły wzrost nastąpił w czerwcu czyli kiedy skończyły się obowiązki szkolne. Przypadek? Być może. Tak jak mówiłem niecierpliwie czekam do października kiedy kartkówki zaczną się już na poważnie ( ͡
Wzrost zaczął się w lutym


@KsiadzMichal: poważny wzrost nastąpił w wakacje. Równie dobrze na "wzrost" w lutym mógł wpłynąć po prostu zwiększenie popularności wykopu. Ponadto pokazujesz wzrost na jego samym początku - celowa manipulacja?
Oczywiście do patostreamów się nie odniosłeś ;)

Nawet jeśli pisałyby na tagu same dzieciaki, to tylko oznaczałoby, że młode pokolenie jest coraz bardziej świadome i należy się z tego cieszyć.


@KsiadzMichal: polityczna retoryka PO: jeśli młodzi