Wpis z mikrobloga

  • 0
@Siotson I widzisz, założyłeś coś na co nie masz dowodów, a może wzrost popularności tagu nie ma związku z wakacjami, może ma związek z sezonem urlopowym? A jeśli chodzi o odmawianie samostanowienia o swojej wierze ludziom w młodym wieku, to zważ na to, że człowiek w wieku gimnazjalnym w czasach z których pochodzą twoje święte księgi był uważany za meszczyznę/ kobietę w sile wieku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Siotson Czepianie się o literówki XD Ok może trochę za szybko brałem za pewnik, że coś założyłeś, jednak w każdym komentarzu to podkreślasz, że tag jest oblegany w wakacje.
  • Odpowiedz
trochę źle interpretowałem


@KsiadzMichal: albo zinterpretowałeś dobrze, albo źle. Nie ma "trochę". Przy każdej swojej "wpadce" próbujesz ją łagodzić.

jednak w każdym komentarzu to podkreślasz, że tag jest oblegany w
  • Odpowiedz
@Piottix: uważam, że skoro Jezus żył, nauczał i poszło za nim tylu ludzi, a potem został ukrzyżowany to myślę, że to całkiem prawdopodobne. Oprócz tego mam głębokie przeczucie, że życie ludzie i to co osiągnęliśmy nie może być dziełem przypadku.
  • Odpowiedz
  • 0
@KsiadzMichal: ciekawe ilu z was dokonało apostazji, a ilu kręci gownoburzę na vikop.pl, a potem grzecznie idzie na mszę bo mama woła.
Jak miałem naście lat to dyskutowałem z własną matką, osmieszałem kościół itp itd. mniej więcej to co teraz tu się pisze w "eter". Teraz już mam 3 z przodu i widzę ze to bezcelowe. Mama chodzi do kościoła, siostra chodzi niektórzy moi znajomi chodzą. Niech chodzą niech wierzą
  • Odpowiedz
uważam, że skoro Jezus żył, nauczał i poszło za nim tylu ludzi, a potem został ukrzyżowany to myślę, że to całkiem prawdopodobne


@Marek1991: życie Mahometa jest bardziej prawdopodobne niz Jezusa, co do Mahometa praktycznie nikt nie ma wątpliwości a w przypadku Jezusa są wielkie
  • Odpowiedz
życie Mahometa jest bardziej prawdopodobne


@Piottix: lol? Przecież Mahoment żył i nikt nie ma co do tego wątpliwości, więc nie można mówić, że jest bardziej prawdopodobne, bo tak było przecież XD
To tak jakbyś napisał, że istnienie Australii jest bardziej prawdopodobne od Wielkiego Wybuchu.
  • Odpowiedz
  • 0
@roszej Nie powinienem odpowiadać na tak gównianą zaczepkę, ale odpowiem. Apostazję mam głęboko w dupie, ponieważ nic nie zmienia, a tylko wymaga robienia fikołków przed klechą, a jeśli chodzi o moją mamę to nigdy mnie nie zmuszała do chodzenia na religię i do kościoła, bo ma rozum i godność człowieka.
  • Odpowiedz
@KsiadzMichal: to nie jest literówka. I kto powiedział, że jest najważniejsza w dyskusji? Przestań żyć urojeniami.

Nie mój obrazek potwierdza


@KsiadzMichal: nie twój więc czyj? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Interpunkcja też u ciebie leży i kwiczy.
Twój obrazek nie potwierdza wzrostu wykładniczego od lutego. Jeśli chciałbyś to pokazać to należałoby pokazać szerszy przedział czasu. Wystarczy spojrzeć, że kwiecień-maj wskaźnik praktycznie stoi w miejscu.
Za
  • Odpowiedz
  • 0
@Siotson A jeśli chodzi o wykres, to będzie można dyskutować co jest powodem wzrostu dopiero po wrześniu. Teraz można najwyżej snuć przypuszczenia, czy wakacje, sezon urlopowy, czy może fala upałów i ludzie siedząc w domu piszą w internecie co im leży na wątrobie. Lawinowy wzrost jest na przełomie maja i czerwca, a jak wiadomo, to jest czas intensywnej nauki i poprawiania ocen, więc nic nie wskazuje na to, że to młodzi
  • Odpowiedz
Co jest bardziej pierwotne, materializm czy ideologizm.. cały świat żyje w tym #!$%@?.. też kiedyś pkułem na kościół, fłupio mi teraz z tego powodu.. Bardzo ogólnie jest prawda i fałsz, prawdę podzielono na trzy części, materializm, ideologizm i jeszcze trzecią rzecz o której nie napiszę, ta trzecia rzecz została schowana i ludzie motają się pomiędzyfauszem a niepełną prawdą.
  • Odpowiedz