Wpis z mikrobloga

#plus #plush @Specjalista_Plus

Zdecydowałem się na przeniesienie numeru w ramach Plush ABO za 25zł (umowa na czas nieokreślony 10GB danych itp). Mam kilka pytań:
1. Ile GB danych będę mógł wykorzystać w UE bezpłatnie, w PL 10GB a na terenie Unii? Czy na rozmowy , SMS i MMS też nie mam limitu w UE?
2.Kolejne moje pytanie dotyczy tego, ile kosztuje dokonanie cesji numeru w ofercie Plush abonament a ile w Plush na kartę? (gdzieś wyczytałem że w abonamencie 30zł a w ofercie PLush na kartę bezpłatnie, ale wolę się upewnić)
3. Ostatnie pytanie dotyczy tego, po jakim czasie mogę zmienić Plush abonament na Plush na kartę, czy nawet np 2 dni po podpisaniu umowy? Ile trwa taka zmiana oferty? Proszę o pomoc.
  • 5
@bartez1357: 1. W taryfie Plush ABO za 25 zł będziesz mógł wykorzystać 2 GB z 10 GB w roamingu w Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii i Liechtensteinie, a rozmowy, SMS-y i MMS-y będą nielimitowane.

2. Cesja w Plush ABO kosztuje 30,75 zł, natomiast przerejestrowanie numeru na kartę jest bezpłatne.

3. Aby przejść z Plush ABO do oferty na kartę, należy wypowiedzieć umowę, a potem, zanim numer zostanie dezaktywowany, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a
@bartez1357: Informację o liczbie niewykorzystanych jednostek z Limitu Roamingowego w Okresie rozliczeniowym możesz uzyskać poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści: L pod numer 605020010.

Jednostki z pakietu dostępnego w kraju obejrzysz w aplikacji plus.pl/mpo lub wysyłając SMS-a o treści: P na numer 2580 (koszt 0,29 zł).