Wpis z mikrobloga

Nie ma większego skupiska beta cucków i białorycerzyków niż damskie kanały gamingowe na twitchu. Panna 4/10 kaleczy w jakąś grę na poziomie 9 latka, a na kanale siedzi 500 beciaków i piszą wysrywy w stylu ,,hej, ale ładnie wyglądasz :*****". Albo zaraz wjeżdża donejt 200 zł z tekstem ,,JAK MIJA DZIONEK, TUTAJ MATEUSZ PAMIĘTASZ MNIE?". Powiedzcie mi co mają w głowie te typy? Oni myślą, że zamoczą? Nie wierze, że można być takim naiwnym.

#przegryw #depresja #tfwnogf #zwiazki #stulejacontent #niebieskiepaski #rozowepaski #twitch #gry
  • 29
ale tam mogłaś podnieść coś tam i szybciej ich zabić i jak wciśniesz spacje to będziesz mogła szybciej przypieprzyć, a nie tak wolno jak teraz


@niochland: Widać, że nie ogarniasz zasad które są na niektórych kanałach jak dziwisz się na mute za ten tekst. Często ktoś chce sam odkrywać grę lub woli robić coś po swojemu niż słuchać rad 100 osób na czacie gdzie jeden jest mądrzejszy od drugiego. Ta sama
[niochland] was muted for 24h by [szef-moderacji-Beta-naczelny6969]


@niochland: za każdym #!$%@? razem.

Na meskich kanałach nigdy bana nie wyłapałem a pisałem o wiele gorzej, ogolnie wulgi i gruba, ale konstruktywna krytyka i nigdy nie bylo problemu, nawet dziękowali za rady.

Zresztą teraz nawet grać nie muszą. IRL czyli siedzę przed kamerką EWENTUALNIE asmr


@duncanidaho2: To jest akurat zajebista zmiana, wczesniej było to samo, tylko zasmiecały strukyki z konkretnych gier tak
@Akos: Pewnie że fakt że to już pozytywna zmiana. Ale nadal asmr czy tańczenie przed kamerką, albo robienie przysiadów to gównocontent gorszy od naszych patusów w stylu DanielMagical.
To gowno prawda. Kiedyś tak bylo. Teraz bez odpowiedniego ogarnięcia i starań żadna dziewczyna nie będzie miała więcej niż 30 widzów. Jeśli nie jest promowana i nie pomagają jej większe kanały. No i tu nie chodzi o skila.