Wpis z mikrobloga

Nie ma większego skupiska beta cucków i białorycerzyków niż damskie kanały gamingowe na twitchu. Panna 4/10 kaleczy w jakąś grę na poziomie 9 latka, a na kanale siedzi 500 beciaków i piszą wysrywy w stylu ,,hej, ale ładnie wyglądasz :*****". Albo zaraz wjeżdża donejt 200 zł z tekstem ,,JAK MIJA DZIONEK, TUTAJ MATEUSZ PAMIĘTASZ MNIE?". Powiedzcie mi co mają w głowie te typy? Oni myślą, że zamoczą? Nie wierze, że można być takim naiwnym.

#przegryw #depresja #tfwnogf #zwiazki #stulejacontent #niebieskiepaski #rozowepaski #twitch #gry
  • 29
@ZjadaczTrujki: siedziałem kilka dobrych lat temu na twitchu jak bycie kobietą w internecie było jawnym kłamstwem i pamiętam, że jak przychodził taki nowy oglądający np. ja, to dostawał pana od tych beciaków-moderatorów po 5 minutach z racji jakiegoś błahego powodu xD
ostatnio wszedłem znowu na jakiegoś twitcha, żeby sprawdzić czy tak jest i za dużo się nie zmieniło xD
a wyglądało to mniej więcej tak:
[niochland]: no elo
[niochland]: ej ale
Nie ma większego skupiska beta cucków i białorycerzyków niż damskie kanały gamingowe na twitchu.


@ZjadaczTrujki: Ja znam jednego konkretnego, Mateusz Jarzembski/LivingAnarchy na streamach Heroes 3 (to organizator mistrzostw Polski). Koles jest tak 10/10 #!$%@?, ze az nieraz trzeba bylo biegac po pokoju. Wchodzi, cisnie po kims, niby robi beke, ale sprobuj zazartowac np z jakiejs kobiety gracza to wtedy zalącza mu się tak #lewackalogika logika, ze nie pytaj
@ZjadaczTrujki w zasadzie ciężko powiedzieć kto jest bardzo żałosny: samotni chłopcy pałujący wiplera do średnio ładnych lasek, którzy w rzeczywistości są totalnymi przegrywami. Czy te laski, które zarabiają na tym że pokazują dekolt i utrzymują że one wcale nie są jak laski na showupie.

Zresztą teraz nawet grać nie muszą. IRL czyli siedzę przed kamerką EWENTUALNIE asmr czyli jeżdżę paznokciami po jakimś kubku. Ale 300 osób ogląda bo to przecież quality content