Wpis z mikrobloga

Czy ktos z was pracował w wielkiej czwórce? Robie tam letnie praktyki i chciałem ostrzec wszyskich żeby wam nic do łba nie strzeliło żeby tam iść... Praca 8:30-18:30 to standard, płaca godzinowa ale wpisujesz 8. WIELKA CZWÓRKA NAJWIĘKSZE KORPO A JANUSZE CO 8 GODZIN WPISUJĄ PO 10-11 PRZEPRACOWANYCH. Pracownicy na najniższych szczeblach traktują cię z pogardą bo mogą XDDDD chcialbym zmienic prace ale nie mam kiedy chodzic na rozmowy... w co ja sie #!$%@?łem xD #zalesie #pracbaza #korposwiat
  • 84
to sa słynna wielka czwórca


@PrzymykamOko:
Ja nie wiem kim jest ta słynna wielka czwórka xD. Słynna tylko wśród korposzczurów albo jakichś gigantycznych firm robiących z nimi biznes.
@PrzymykamOko współpracowałam z jedną firmą z big4 i pracownicy byli bardzo zadowoleni - bo dobra stawka, a wszystkie nadgodziny są odbierane w martwym sezonie. Ile się nasluchalam że oni cały kwiecień w podróżach rokrocznie... Sama żałowałam że nie udało mi się tam dostać, ale trochę już mnie wydymali na poziomie rekrutacji, uje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po Twoim wpisie wnoszę że trochę mniej w tym racji mieli pracownicy
@MarteenVaanThomm: zależy jaki departament - w audycie finansowym wszyscy zapieprzają na przeglądach półrocznych bo 3/4 spółek badanych na koniec roku to PIE i trzeba im zrobić też przegląd półroczny. A że w audycie coraz mniej hajsu i ogarniętych ludzi to wrzucają teraz w low season ludzi na jakieś due diligence i inne #!$%@? muje.