Wpis z mikrobloga

Czy ktos z was pracował w wielkiej czwórce? Robie tam letnie praktyki i chciałem ostrzec wszyskich żeby wam nic do łba nie strzeliło żeby tam iść... Praca 8:30-18:30 to standard, płaca godzinowa ale wpisujesz 8. WIELKA CZWÓRKA NAJWIĘKSZE KORPO A JANUSZE CO 8 GODZIN WPISUJĄ PO 10-11 PRZEPRACOWANYCH. Pracownicy na najniższych szczeblach traktują cię z pogardą bo mogą XDDDD chcialbym zmienic prace ale nie mam kiedy chodzic na rozmowy... w co ja sie #!$%@?łem xD #zalesie #pracbaza #korposwiat
  • 84
@PrzymykamOko: audyt wszędzie wygląda tak samo. Jest coraz gorzej, bo jest coraz mniej chętnych, a jest coraz mniej chętnych, bo jest coraz gorzej. Jeszcze parę lat i to jebnie, na samych świeżych i naiwnych praktykantach nie da się całej firmy pociągnąć. Mało kto dochodzi do egzaminu na biegłego, większość rezygnuje po drodze i idzie na terapię... Najstarsi stażem jakoś się trzymają, najwyraźniej ich organizmy już doznawałyby szoku gdyby pracowali mniej (
@mateluszwajhe: "Dyrektorskiego". Bez porównania z prawdziwymi dyrektorami - chyba że miałeś na myśli partnerów.
Przychodzą mi teraz seniorzy i kierownicy z Big 4 na szeregowych głównych księgowych do innego korpo w oddziale BPO. Niestety operacyjnie wychodzą tak sobie, częściej rotują niż czymś błyszczą (ale Dyrektor ich działu ma dziwny fetysz żeby dalej zatrudniać z Big4).
@skejna: rzeczywistość jest taka, że dajecie się ruchać w zamian za wpis do cv i myśli, że kiedyś będzie lepiej bo dostanę się do BCG/JP Morgan/Bain za stawkę, którą mi oferowali jako mid-rpa developer