Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy i Mirabele,
Za dwa miesiące ślub z moją ukochaną różową (wiecie październik, kolorowe drzewa, jeszcze w miarę pogoda... no będzie sielanka w jej założeniach). Wpadłem na szatański plan, aby trochę zaskoczyć przyszłą Panią M.F. kiedyś M.M. i wszystkich zgromadzonych. Mianowicie chciałbym zakombinować z pierwszym tańcem. Udało już mi się namówić wybrankę na piosenkę w tle (Ed Sheeran - Perfect). I tu pojawia się szatańskość planu... otóż chciałbym zmontować i wyświetlić podczas tańca film, wiecie, jakieś wspólne zdjęcia, fotki z wyjazdów czy filmiki z imprez i sytuacji na których jesteśmy (że niby ładny obrazek miłości w tle)... ale w pewnym momencie, a dokładnie na początku drugiej zwrotki chciałbym żeby wyświetlił się film... ze śpiewającym i grającym na gitarze tą piosenkę do samego końca mną dokładnie rzecz ujmując. Ma miłość wie że właśnie uczę się grać na gitarze elektrycznej (o akustyku nie wie a na nim bym zagrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)) więc liczę na pełne zaskoczenie. Moje wokale uważam za średnie ale jestem w stanie nie przesypiać nocek żeby nagrać to idealnie zarówno ze względu na wokal jak i grę na gitarze (przez znajomego znajomego mam dostęp do porządnego studia nagrań i kilki fajnych kamer, więc nie będzie lipy kręconej telefonem). Nie będę ukrywał że jestem trochę romantykiem i słysząc ostatni wers tej piosenki (You look perfect tonight) widzę siebie patrzącego jej głęboko w oczy, właśnie podczas tego tańca i chciałbym żeby poczuła że to słowa moje a nie Eda w tle. Oczywiście już mamy lekkie podejście pod próby tańca i do końca będę cisnął z normalną wersją piosenki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślicie że to dobry pomysł? Jest w tym planie jakaś dziura która spowoduje że różowa się #!$%@? i stwierdzi że #!$%@?łem całe wesele bo ona sobie pierwszy taniec wyobrażała inaczej i nie ma w nim miejsca na planowaną spontaniczność? Czy jednak uważacie coś takiego za krok ekstra i raczej jej sie spodoba? Wiem że to sprawa osobista każdego człowieka jak zareaguje... ale wam by się spodobało jakby wasza druga połówka tak was zaskoczyła? Wiem, że spora część ludzi tu nawet jeszcze nawet nie miała okazji trzymać kobiety za rękę... ale nawet wam kochane piwniczaki pozwalam wyobrazić sobie taką sytuację i dać jakąś odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#slub #zwiazki #malzenstwo #pytaniedoeksperta #logikarozowychpaskow #kobietybezserca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: TheMan
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Przejdzie?

  • Że Cie nie opuszczę aż do śmierci 46.5% (678)
  • Rozwód dzień później 53.5% (781)

Oddanych głosów: 1459

  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kabeldoprodiza nic. Małżonka trochę się o to dąsała, ale przynajmniej głupio nie było. Widziałem wesela że zmyślnymi układami tanecznymi i zamiast radości z wesela widziałem na twarzach młodych skupienie, przerażenie i zmęczenie. To nie jest to, co chcesz potem oglądać na zdjęciach, a tym bardziej filmie.
  • Odpowiedz
@kabeldoprodiza: nic, stoje i się gapię. przeważnie po 1 zwrotce inne pary dołączają i tańczą z młodymi, chyba że zapowiada się na solowy występ to też stoją i się gapią. Pytanie co w sytuacji opisanej przez opa powinni zrobić goście, co powinna zrobić panna mloda?
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: Ogarniam, ogarniam. Najwidoczniej dobrze trafiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo czasem trzeba #!$%@?ć jakiś szajs, ale bez przesady. Moim zdaniem lepiej coś zrobić prywatnie, a potem dać się pochwalić owocami niespodzianki.
  • Odpowiedz
  • 0
Wszystko zależy od tego jaką masz partnerkę. Jeśli na co dzień jest spontaniczna, nie ma kija w dupie, potrafi żartować i nie zaskakują ją drobne zmiany ad hoc, to uważam to za świetny pomysł. Pomyśl o tym, że w dzień ślubu pojawi się duży stres, zarówno u niej jak i u Ciebie, nawet jeśli będziesz się zarzekal, że tak nie będzie to gwarantuję, że poziom stresu będzie spory. Jeśli taki stres mógłby
  • Odpowiedz
1. Skomponowałem miłosną piosenkę dla małżonki, oczywiście z własnym tekstem


@siejeje: daj nagranie, albo chociaż tekst, pożenujemy się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DestrukcyjnaFeministka:

to co sie zawsze robi czyli stać i patrzeć

@kabeldoprodiza: Ale stać i patrzeć na co? Na zdjęcia i później na OPa z gitarą na wyświetlaczu na ścianie czy na tańczącą parę? A co, jeśli różowa też będzie chciała popatrzeć na zdjęcia i swojego męża grającego dla niej na gitarze, więc przestanie tańczyć i będzie patrzeć na występ? A OP będzie patrzył na nią, bo chce spojrzeć jej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie niszcz tego wymarzonego przez nią momentu skupiając uwagę na sobie () wszyscy mają na was patrzeć zakochanych i tańczących a nie na zdjęcia i twoje szoł. tak samo ona zaraz będzie zerkać na ekran, przestanie tańczyć i po pierwszym tańcu. Zrób filmik, super pomysł ale puść go później, weiczorem jako niespodzianka dla panny młodej, wtedy w pełni skupiona doceni całokształt a rodzina tez nie
  • Odpowiedz