Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy i Mirabele,
Za dwa miesiące ślub z moją ukochaną różową (wiecie październik, kolorowe drzewa, jeszcze w miarę pogoda... no będzie sielanka w jej założeniach). Wpadłem na szatański plan, aby trochę zaskoczyć przyszłą Panią M.F. kiedyś M.M. i wszystkich zgromadzonych. Mianowicie chciałbym zakombinować z pierwszym tańcem. Udało już mi się namówić wybrankę na piosenkę w tle (Ed Sheeran - Perfect). I tu pojawia się szatańskość planu... otóż chciałbym zmontować i wyświetlić podczas tańca film, wiecie, jakieś wspólne zdjęcia, fotki z wyjazdów czy filmiki z imprez i sytuacji na których jesteśmy (że niby ładny obrazek miłości w tle)... ale w pewnym momencie, a dokładnie na początku drugiej zwrotki chciałbym żeby wyświetlił się film... ze śpiewającym i grającym na gitarze tą piosenkę do samego końca mną dokładnie rzecz ujmując. Ma miłość wie że właśnie uczę się grać na gitarze elektrycznej (o akustyku nie wie a na nim bym zagrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)) więc liczę na pełne zaskoczenie. Moje wokale uważam za średnie ale jestem w stanie nie przesypiać nocek żeby nagrać to idealnie zarówno ze względu na wokal jak i grę na gitarze (przez znajomego znajomego mam dostęp do porządnego studia nagrań i kilki fajnych kamer, więc nie będzie lipy kręconej telefonem). Nie będę ukrywał że jestem trochę romantykiem i słysząc ostatni wers tej piosenki (You look perfect tonight) widzę siebie patrzącego jej głęboko w oczy, właśnie podczas tego tańca i chciałbym żeby poczuła że to słowa moje a nie Eda w tle. Oczywiście już mamy lekkie podejście pod próby tańca i do końca będę cisnął z normalną wersją piosenki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślicie że to dobry pomysł? Jest w tym planie jakaś dziura która spowoduje że różowa się #!$%@? i stwierdzi że #!$%@?łem całe wesele bo ona sobie pierwszy taniec wyobrażała inaczej i nie ma w nim miejsca na planowaną spontaniczność? Czy jednak uważacie coś takiego za krok ekstra i raczej jej sie spodoba? Wiem że to sprawa osobista każdego człowieka jak zareaguje... ale wam by się spodobało jakby wasza druga połówka tak was zaskoczyła? Wiem, że spora część ludzi tu nawet jeszcze nawet nie miała okazji trzymać kobiety za rękę... ale nawet wam kochane piwniczaki pozwalam wyobrazić sobie taką sytuację i dać jakąś odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#slub #zwiazki #malzenstwo #pytaniedoeksperta #logikarozowychpaskow #kobietybezserca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: TheMan
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Przejdzie?

  • Że Cie nie opuszczę aż do śmierci 46.5% (678)
  • Rozwód dzień później 53.5% (781)

Oddanych głosów: 1459

  • 75
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem tak: im bardziej przekombinowane, tym bardziej ludzie nie będą wiedzieli czy mają tańczyć, śpiewać, patrzeć czy coś, Twoja małżonka również się zgubi, Ciebie zje trema i nie wyjdzie jak sobie zaplanowałeś, a za rok i tak nikt nie będzie pamiętał.
  • Odpowiedz
Wiem, że pierwszy taniec, ślub, romantyzm itp, ale jak Twoja różowa zobaczy, że coś sie #!$%@?, to nie skupi się na patrzeniu Ci głęboko w oczy, tylko na tym, że coś z weselem(zapewne o którym marzyła) dzieje się nie tak. Zanim zatrybi, że OP maczał w tym paluchy, cała atmosfera pierwszego tańca pryśnie, zostanie posmak zmieszania, zaskoczenia, a i być może zezuncji (jeśli śpiewasz tak jak ja np)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jakbym usłyszała Eda tobym wyszła z własnego wesela. Jak dobrze, ze moj niebieski nie ma takich pomysłów i ogólnie odpuszczamy pierwszy taniec No ale w sumie każdy lubi coś innego, ufam, ze znasz swoją różowa na tyle, zeby wiedzieć czy to jej rodzaj rozrywki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jak wiele osob wyzej, ten dzien to takie stresy ze ta wstawka po prostu moze nie wyjsc, ja bym odpuscila. Pobujajcie sie do tej piosenki i tyle, nikt nie zwraca uwagi na te uklady, wy nie bedziecie sie stresowac czy wyjdzie.
  • Odpowiedz