Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-12]:

Bramkarze
Łukasz Fabiański (33 lata) [klub: West Ham United]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 4-0 z Liverpoolem w angielskiej Premier League.

Marcin Bułka (18 lat) [klub: Chelsea]: rozegrał 90 minut dla Chelsea U23. Jego zespół zremisował 1-1 z Evertonem U23 w Premier League 2.

Mateusz Hewelt (21 lat) [klub: Everton]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół zremisował 1-1 z Chelsea U23 w Premier League 2.

Maciej Dąbrowski (20 lat) [klub: Hibernian]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego drużyna zremisowała 1-1 z St. Johnstone w szkockiej Premiership.

Karol Niemczycki (19 lat) [klub: NAC Breda]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego drużyna przegrała 5-0 z AZ Alkmaar w holenderskiej Eredivisie.

Łukasz Jarosiński (29 lat) [klub: Hamarkameratene]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 3-1 z Kongsvinger w drugiej lidze norweskiej.

Adam Stachowiak (31 lat) [klub: Denizlispor]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Gaziantep w 1 lidze tureckiej.

Łukasz Skorupski (27 lat) [klub: Bologna]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-0 z Padova w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Obrońcy
Maciej Rybus (28 lat) [klub: Lokomotiw Moskwa]: rozegrał 46 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Orenburgiem w rosyjskiej Premier Liga.

Jan Bednarek (22 lata) [klub: Southampton]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół zremisował 0-0 z Burnley w angielskiej Premier League.

Igor Lewczuk (33 lata) [klub: Girondins Bordeaux]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 2-0 ze Strasbourg'iem we francuskiej Ligue 1.

Marcel Wawrzynkiewicz (24 lata) [klub: Egersunds IK]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-0 z Bryne w 3 lidze norweskiej.

Łukasz Piszczek (33 lata) [klub: Borussia Dortmund]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 1-0 z Lazio w meczu towarzyskim.

Paweł Jaroszyński (24 lata) [klub: Chievo]: rozegrał 76 minut. Jego zespół wygrał 1-0 z Pescarą w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Thiago Cionek (32 lata) [klub: SPAL]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 1-0 ze Spezią w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Michał Marcjanik (23 lata) [klub: Empoli]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 3-0 z Cittadellą w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Przemysław Szymiński (24 lata) [klub: Palermo]: spędził cały mecz na ławcę rezerwowych. Jego zespół przegrał 2-1 z Cagliari w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Bartosz Salamon (27 lat) [klub: Frosinone]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 2-0 z Sudtirol'em w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Bartosz Bereszyński(26 lat) [klub: Sampdoria]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego drużyna wygrała 1-0 z Viterbese w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Pomocnicy
Grzegorz Krychowiak (28 lat) [klub: Lokomotiw Moskwa]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Orenburgiem w rosyjskiej Premier Liga.

Rafał Kurzawa (25 lat) [klub: Amiens SC]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 2-0 z Lyon'em we francuskiej Ligue 1.

Jakub Piotrowski (20 lat) [klub: KRC Genk]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 2-0 z Oostende w belgijskiej Jupiler League.

Konrad Plewa (26 lat) [klub: Real Monarchs]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 3-2 z Oklahoma City Energy w amerykańskiej USL.

Martin Pajaczkowski (20 lat) [klub: FAC Wien]: wszedł z ławki w 81 minucie. Jego zespół zremisował 2-2 z LASK Juniors w 2 lidze austriackiej.

Jacek Góralski (25 lat) [klub: Łudogorec Razgrad]: rozegrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę. Jego zespół wygrał 2-0 z Bistritsą w bułgarskiej Parva Liga.

Paweł Dawidowicz (23 lata) [klub: Hellas Verona]: wszedł z ławki w 57 minucie. Jego zespół przegrał 2-0 z Catanią w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Radosław Murawski (24 lata) [klub: Palermo]: rozegrał 77 minut i otrzymał żółtą kartkę. Jego zespół przegrał 2-1 z Cagliari w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Karol Linetty (23 lata) [klub: Sampdoria]: rozegrał 46 minut. Jego zespół wygrał 1-0 z Viterbese w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Napastnicy
Adrian Cieślewicz (27 lat) [klub: The New Saints]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 5-1 z Barry w walijskiej Premier League.

Kamil Wilczek (33 lat) [klub: Brøndby]: rozegrał 78 minut i zanotował 1 asystę. Jego zespół przegrał 3-1 z Kopenhagą w duńskiej Superlidze. Link do asysty: https://streamable.com/s162q

Mariusz Stępiński (23 lata) [klub: Chievo]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 1-0 z Pescarą w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Dawid Kownacki (21 lat) [klub: Sampdoria]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 1-0 z Viterbese w 1/32 rundzie Pucharu Włoch.

Robert Lewandowski(29 lat) [klub: Bayern]: rozegrał 72 minuty i zdobył 3 gole. Jego zespół wygrał 5-0 z Eintrachtem Frankfurt w Superpucharze Niemiec. Link do goli: 1 - https://streamable.com/00kdv , 2 - https://streamable.com/f2err , 3 - https://streamable.com/0s5gm
________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. hat-trick Lewandowskiego - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica

#mecz #pilkanozna #sport #polska #golgifpl #nasizagranica #lewandowski #bayern
  • 15
@rzaden_problem: z czasem będę starał się ulepszać o jeszcze więcej informacji, a co do not, to znasz jakąś fajną stronkę? Z whoscored.com można byłoby te najciekawsze mecze, gorzej z tymi mniej znanymi ligami, które mogłyby przedłużać dodanie posta na stronkę przed 00:00 :P
@Espo: Piątek strzelał w sobotę, a to statystyki z niedzieli.

@Luca199491: mnie ciekawi tylko 46 minut rozegranych przez piłkarza. Skąd taka liczba? Jeśli zszedł w przerwie to grał 45 min (chyba nie wlicza się doliczonych do statystyk), podobnie jakby wszedł od razu na początku drugiej połowy. Wydaje mi się, że brałeś ze składów minutę zmiany i na podstawie tego to podajesz, a skoro zawodnik wszedł od razu w 2 połowie
@sweeting: wiesz różnie z tym bywa - jeśli zawodnik wchodzi przed startem drugiej połowy, to wtedy może być to 45, ale jak wejdzie np. w 45:01, to już liczę jako 46 minuta - nawyk z bukmacherki :-)