Wpis z mikrobloga

Warto inwestować uczucia w kolesia z #tinder co się rozstał z kobietą po 6ciu latach? Są rok od rozstania, ale proces się ciągnął jeszcze kilka miesięcy (mówi że już nic nie czuje ale czasem miewa smutne fazy) widzieliśmy się z 6 razy, bez seksow (on też chciał poczekać) mimo że było bardzo namiętnie tj. Dawno pocałunki i przytulanie nie sprawialo mi tyle radości. Piszemy regularnie, nie widziałam go z ponad tydzień bo dużo wyjazdow zawodowych mamy. Sam się odzywa codziennie
, jednakże odpisał jakiś czas temu ' nie jestem facetem za którym się tęskni' to wtedy zrobiłam odwrót i próbowałam u skutecznic gierkę 'mniej zainteresowania'.... ))¯_(ツ)_/¯
Generalnie naczytalam się bzdur internetowych, głupio mi teraz proponować spotkanie żeby nie być nachalna. Intuicja mi mówi że on te ex pewnie kocha czy coś a ze mną to tylko taki fun, tylko że na seks nie naciska, jest zawsze miło, on mówi raz ze jest przytulasem i 'nje jest taki' he he albo że jest 'bad' kurła nie wiem co to za gierka. Pewnie nie powinnam się angażować, ale sprzeczne sygnały np pytania czy się nim zaopiekuje, nje wiem, może warto zaczekać na rozwój sytuacji, czy odpuścić?! #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 20
@NGX2 nie twierdzę że nic nie było.... Ale bez penetracji. Z tym trzeba uważać. Dasz dupy - źle, nie dasz - źle. To było na zasadzie jest super i chemia i ogień ale jeszcze poczekajmy chwilę.
@damianooo5 wiem, nie pisałam o związku tylko czy w ogóle warto inwestować uczucia. Teraz to sobie go idealizuje bo się zauroczylam w jakimś wyobrażeniu, wiem to. Co nie zmienia faktu że jest ciekawy i rzadko mi się tak Zdarza i trochę wariuje. Po prostu zastanawiam się czy chodzi mu o fun i to taka gra, czy może na spokojnie dałoby się coś zbudować ;)
@Czikabella: nie ty pierwsze i nie ostatnia możesz się sparzyć przez zwodniczość emocjonalności. Oczywiście nie znam sytuacji i może być inaczej. Niemniej jednak mówienie że jest się "bad", takie prawdopodobnie udawane umniejszanie sobie, świadczy że (póki co) gość nie chce się zbliżyć. Być może nie zakłada związku z tobą, ale nie chce być niemiły.

Kolejna sprawa. Prawdopodobnie znasz go tylko w stanie jakim jest po rozstaniu, czyli w rozsypce emocjonalnej. Nie
@NaChMiNick jak się trafi Chad to tym bardziej nie. Chad jest Próżnyi zarozumialy przez atencje kobiet. A czasem ciężko wyczuć, bo są kolesie mniej atrakcyjni pozornie a mentalnie Chad. Odrzucenie to coś co mnie najmniej interesuje. Czasem jest connect, ludzie idą do łóżka szybko i są ze sobą. Zależy od preferencji i oczekiwań. Nie oceniać i nie Generalizowac