Wpis z mikrobloga

@v1lk: Przeszedłem całego Duke 3D xD, a w Age Of Empires mogliśmy grać co 2 tygodnie na lekcji angola w podbazie i na kółku informatycznym (na które mogły chodzić osoby, które nie miały komputera w chacie) ;-).
  • Odpowiedz
  • 0
@Speedy fajnie się po lanie grało, kilku kolegów i zabawa na wiele godzin w budowanie i atakowanie innych, aż został tylko jeden ()

@Ufo777 też mam takie których nie lubiłem straszliwie, ale akurat tropico było przystępne.

I jeszcze larry, ten podrywacz, lub kopia tropico w której prowadziło się dom publiczny na rajskiej wyspie xD
  • Odpowiedz
  • 0
@sublingual człowieku to było lata temu, gry wymagały różnych rzeczy żeby w ogóle działa, oraz sterowniki które trzeba było ściągnąć w szkole, zgrać na płytę lub dyskietkie i instalować w domu.

Nie było powszechnego Internetu, a ten w kafejce kosztował 3 zł za godzinę zabawy i to na modemie 512 kb/s ()

Nawet nie wiesz pewnie o co chodzi kolego xD
  • Odpowiedz
@v1lk: Co? Eee za przeproszeniem ale co ty #!$%@?? Mówie że gdyby to był screen z prawdziwego Win98 to by nie był potrzebny dosbox bo MK3 i SW się odpala tam normalnie, na co ty coś zaczynasz agresywnie jątrzyć że "kiedyś to nie było powszechnego internetu, modem 512kbps, nawet nie wiesz o co chodzi kolego" - kac cię jeszcze trzyma czy #!$%@?? XD DosBox stał się popularny koło 2005 a
  • Odpowiedz
  • 1
@sublingual żaden agresor kolego nic z tych rzeczy, może źle pamiętam to wszystko, ale z tego co teraz kojarzę to był mi wtedy potrzebny właśnie po to, ale jak się mylę to dziękuję za poprawke ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Asterling o tak, pamiętam dreszcze które mnie przelatywały za każdym razem, i fajna fabuła nie taka prosta jak by się wydawało.

@dajpandolara była jeszcze strzelanka, Projekt
v.....k - @sublingual żaden agresor kolego nic z tych rzeczy, może źle pamiętam to ws...

źródło: comment_1alBXOfUuYAW6e24TkMHTDAIMlH4KSka.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz