Wpis z mikrobloga

@docent_kutz: Jak do walki o równe traktowanie nic nie mam, tak niemiłosiernie #!$%@? mnie zakładanie, że osoby LGBTQwerty są zawsze zadbane, czyste, pachnące, miłe, odpowiedzialne, nie ma w tym środowisku patologii, każdy jest inteligentny... Żaden inny argument mi nie działa tak na nerwy jak "Lepiej mieć ojców gejów niż żyć w patologii" Tak jakby rodziny hetero, które chcą adoptować dziecko były gorsze i patologiczne.
@Szarozielony ale powiedz mi jak inteligentnym człowiekiem trzeba być żeby mieć ból dupy o jakieś symbole np na tramwaju i z tego powodu z niego nie korzystać. Normalny człowiek zignoruje albo się ucieszy że jest trochę nowych kolorów w tym smutnym jak #!$%@? mieście, a głupi będzie się burzył jakby mu ktoś rozżarzony pręt w dupę ładował
@Szarozielony: Niech zgadnę, te przykłady to jakaś para homo w jakimś serialu na netflixie? No ale wymień te obrzydliwe przykłady jak jakiś marsz raz w roku czy tęczowe tła na facebooku.
@Portowiec: Napisałeś też że #!$%@? cię argument że "lepiej mieć ojców gejów (a co z lesbijkami?) niż żyć w patologi" i w sumie nie rozumiem co ci w tym argumencie przeszkadza.

Tak jakby rodziny hetero, które chcą adoptować dziecko
@docent_kutz
o ile do samych gejów nic nie mam, o tyle takie manifestacje mnie irytują
naprawdę czują tak mocną potrzebę pokazania "PATRZCIE LUBIĘ W DUPĘ" naprawdę #!$%@? mnie obchodzi co on lubi i z kim się spotyka więc po co te przedstawienia?