Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że we Wrocławiu też wywieszą tęczowe flagi na tramwajach i też przeciwnicy będą odmawiali jeżdżenia nimi.

Przynajmniej będzie można jeździć mało zatłoczonym tramwajem z umytymi i kulturalnymi ludźmi, a nie bandą śmierdzących meneli i sebów.

#lgbt #poznan #wroclaw
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@docent_kutz: Jak do walki o równe traktowanie nic nie mam, tak niemiłosiernie #!$%@? mnie zakładanie, że osoby LGBTQwerty są zawsze zadbane, czyste, pachnące, miłe, odpowiedzialne, nie ma w tym środowisku patologii, każdy jest inteligentny... Żaden inny argument mi nie działa tak na nerwy jak "Lepiej mieć ojców gejów niż żyć w patologii" Tak jakby rodziny hetero, które chcą adoptować dziecko były gorsze i patologiczne.
  • Odpowiedz
ktoś nie lubi wszędobylskich symboli pewnych środowisk - jest menelem albo sebą.


@Szarozielony: wystarczy przejść się zobaczyć jakąś manifestacją "zakazu pedałowania", środowiska kibolskie i postskinheadowskie, we Wrocławiu to pewnie zasilone jakimiś banderowcami

raczej niezbyt cywilizowane towarzystwo
  • Odpowiedz
@docent_kutz mogę podawać przyklady wciskania tego bez powodu, ale podejrzewam że i tak będziesz ikdsekował dla zasady.

Tyle dobrego że ogół spoleczeństwa jeszcze nie oszalał do reszty jak widać po reakcjach.

Udanego dnia, Panie "Lubię tęczowe flagi więc nie jestem sebą ani menelem"!
  • Odpowiedz
@Szarozielony ale powiedz mi jak inteligentnym człowiekiem trzeba być żeby mieć ból dupy o jakieś symbole np na tramwaju i z tego powodu z niego nie korzystać. Normalny człowiek zignoruje albo się ucieszy że jest trochę nowych kolorów w tym smutnym jak #!$%@? mieście, a głupi będzie się burzył jakby mu ktoś rozżarzony pręt w dupę ładował
  • Odpowiedz
@Szarozielony: Niech zgadnę, te przykłady to jakaś para homo w jakimś serialu na netflixie? No ale wymień te obrzydliwe przykłady jak jakiś marsz raz w roku czy tęczowe tła na facebooku.
@Portowiec: Napisałeś też że #!$%@? cię argument że "lepiej mieć ojców gejów (a co z lesbijkami?) niż żyć w patologi" i w sumie nie rozumiem co ci w tym argumencie przeszkadza.

Tak jakby rodziny hetero, które chcą
  • Odpowiedz
@docent_kutz taaak, to świetny pomysł, miałem iśc zrobić sobie jajecznicę ale zamiast tego będę kopiował Google na wypok bo jakiś no-name napalił się na ideologiczną dyskusję ( ͡º ͜ʖ͡º)

Udanej soboty!
  • Odpowiedz
@Szarozielony: Tak przy okazji, mam zadanie.
Podejdź do każdego seby w tramwaju i spytaj się co sądzi o walce lgbt o swoje prawa, ciekawe ile razy usłyszysz "popieram i akceptuję" a ile "zakaz pedałowania", ewentualnie "nie jestem homofobem, ALE..."
  • Odpowiedz
@docent_kutz
o ile do samych gejów nic nie mam, o tyle takie manifestacje mnie irytują
naprawdę czują tak mocną potrzebę pokazania "PATRZCIE LUBIĘ W DUPĘ" naprawdę #!$%@? mnie obchodzi co on lubi i z kim się spotyka więc po co te przedstawienia?
  • Odpowiedz