Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że we Wrocławiu też wywieszą tęczowe flagi na tramwajach i też przeciwnicy będą odmawiali jeżdżenia nimi.

Przynajmniej będzie można jeździć mało zatłoczonym tramwajem z umytymi i kulturalnymi ludźmi, a nie bandą śmierdzących meneli i sebów.

#lgbt #poznan #wroclaw
  • 86
  • Odpowiedz
@Emil1803: Bo mają prawo przedstawić swoje racje przynajmniej ten raz w roku. Walczą o swoje prawa w taki sposób i jest to o wiele lepsze i mniej uciążliwe dla postronnego obywatela niż regularne strajki niszczenie ulic i ogólna przemoc.

@LR300: ? xD
  • Odpowiedz
@Emil1803: raczej nie to co napisałeś ,,LUBIĘ W DUPĘ''. Homoseksualiści chcą po prostu równych praw i szacunku. W większości to zwykli ludzi tacy jak ja albo ty. Wiadomo, że są też osoby ze specyficzym stylem bycia, ale oni również nikogo nie krzywdzą. Podsumowując, jestesmy jednym społeczeństwem i starajmy się żyć ze sobą w zgodzie.
  • Odpowiedz
naprawdę czują tak mocną potrzebę pokazania "PATRZCIE LUBIĘ W DUPĘ" naprawdę #!$%@? mnie obchodzi co on lubi i z kim się spotyka więc po co te przedstawienia?


@Emil1803: czuja potrzebe bo sa z tego powodu wysmiewani, hetero nie robi manifestacji "PATRZCIE LUBIE W CIPE" bo nas nikt nie dyskryminuje.
  • Odpowiedz
@Szokolata
Rozumiem, że są tam ułożone osoby, ale co chcą sobą zareprezentować takie jak na zdjęciu? Facet udający kobietę? Inny facet z gołą klatą w jakimś stroju (?) do sado maso?
  • Odpowiedz
@docent_kutz przeklęję

transport publiczny ma brać udział w celebracji preferencji seksualnych 3% społeczeństwa? Przeważającej większości ludzi to zwisa kto kogo i jak zapina, ale wynoszenie tego na ulice i tramwaje jest po prostu niesmaczne. Gdyby czarno-biała flaga była symbolem heteroseksualizmu i miałaby być wywieszana na tramwajach, też bylbym przeciw.
  • Odpowiedz
@Emil1803: 99% ludzi na manifestacjach to ludzie wyglądający jak przeciętna osoba na ulicy ale oczywiście prawaki muszą jakieś mniejszości w mniejszości w stylu drag queen używać jako argument. Jak mam szanować prawicowców skoro naziole hajlują? Taki sam poziom argumentu.
  • Odpowiedz
@utopjec: ja też jestem przeciwko, aczkolwiek nie biorę udziału w takich manifestacjach, bo nie mam na to czasu. A wyglądam w miarę przyzwoicie, pewnie by numer ode mnie brali w takim tramwaju lgbtqwerty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bartpabicz: lgbt nie jest ruchem, który celebruje preferencje seksualne, ale jest ruchem, który walczy o prawa dla osób lgbt. Jak rozsądny człowiek może mieć z tym problem?

A tak zimnym okiem patrząc, to jeśli zapłacili, to mpk jest zobowiązane do wykonania swojej części umowy. Jeżeli tego nie zrobi, to zapłaci karę.

Dodatkowo, czy poniższy obrazek też Cię triggeruje?
johny-kalesonny - @Bartpabicz: lgbt nie jest ruchem, który celebruje preferencje seks...

źródło: comment_Q3lWbaU6lytSEuLraEndrjRni3zCWlQR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 12
@docent_kutz j @utopjec tolerancja się z was #!$%@? wylewa, że ja #!$%@?... Toleruj homosiow, ale homosie nie muszą nikogo tolerowac. To wlasnie przez te wasze wysrywy coraz bardziej wami gardze, bo widze jak gardzicie innymi. Smiech na sali Hipokryci.
  • Odpowiedz
ja też jestem przeciwko, aczkolwiek nie biorę udziału w takich manifestacjach, bo nie mam na to czasu. A wyglądam w miarę przyzwoicie, pewnie by numer ode mnie brali w takim tramwaju lgbtqwerty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kejterr: no to się przejdź się i zobacz, jakie to towarzystwo
  • Odpowiedz
ktoś nie lubi wszędobylskich symboli pewnych środowisk


@Szarozielony: Czemu mamy wszędobylskie krzyże w miejscach publicznych? I to cały rok a nie 1-2 dni na czas parady. Dlaczego nie jest robiony porządek z tą propagandą?
  • Odpowiedz