Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że we Wrocławiu też wywieszą tęczowe flagi na tramwajach i też przeciwnicy będą odmawiali jeżdżenia nimi.

Przynajmniej będzie można jeździć mało zatłoczonym tramwajem z umytymi i kulturalnymi ludźmi, a nie bandą śmierdzących meneli i sebów.

#lgbt #poznan #wroclaw
  • 86
  • Odpowiedz
@Herubin
@TurboDynamo
Dopóki zwykli ludzie będą kojarzyć Wasze (?) parady, a co za tym idzie Was z "drag queen" i tymi od dziwnych przebrań do seksu doputy będą Was uważali za czubków i nienormalnych.

Tak to wygląda według mnie.
  • Odpowiedz
@Szarozielony: Aha czyli jeśli kogoś jest mniej to już mu nic nie wolno? Równość w tym smutnym obsranym gównem kraju jest tylko na papierze. Jakie jeszcze grupy fajnie by było wyłączyć z życia publicznego? Może chorych na jakieś rzadkie choroby, po co ich leczyć i dawać prawa jak ich jest mało i się nie opłaca. Np. chorych na raka jest stosunkowo mało w skali społeczeństwa, dlaczego dawać #!$%@? o nich?
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny prawa osób lgbt? A ktorez to prawa nie są respektowane?

Co do zdjecia, nie wiem co oznaczaja te chorągiewki, ale jeśli sa politycznie lub religijnie zabarwione, to jestem przeciwny ich instalacji.

Co do zlecenia i kar - oczywiscie masz racje. Przewoźnik nie powinien sie natomiast zgodzic na taką umowę
  • Odpowiedz
@Emil1803: Już teraz ludzie będący przeciwko są mniejszością, a w dużych miastach przewaga osób wspierających homo w walce o swoje prawa jest bardzo duża. Obecnie nienormalni są ci będący po drugiej stronie.
  • Odpowiedz
@docent_kutz: Nie rozumiem skąd u ludzi taki problem z symbolami. Jednych boli tyłek, że kolorowa flaga, innych, że gdzieś tam jest krzyż. Jeżeli miałbym jechać tramwajem ze sporą ilością wolnego miejsca to jestem otwarty na wszelkie symbole: mogą być flagi środowisk LGBT, może być obraz matki boskiej przyczepiony do kabiny, mogą być swastyki i powiewające flagi z nimi, może prowadzić pedofil z 5letnim wybrankiem swojego serca. Żadna z tych rzeczy
  • Odpowiedz
@Herubin: Oczywiście ci co nie popierają są nienormalni xD. Gurwa tolerancyjny ruch nie ma szacunku dla ludzi o odmiennych poglądach - to jest komiczne. I nie pisz mi, że nie ma tolerancji dla braku tolerancji, bo wszyscy doskonale wiedzą, jak wygląda dyskusja z wami (piszę 'wami' dla uogólnienia) - nie jesteś tęczowy to jesteś patusem xD Żałosne
  • Odpowiedz
Dopóki zwykli ludzie będą kojarzyć Wasze (?) parady, a co za tym idzie Was z "drag queen" i tymi od dziwnych przebrań do seksu doputy będą Was uważali za czubków i nienormalnych.


@Emil1803: ja nie uczestnicze bo jestem hetero. Ale nie uwazam zeby bylo w tym cos zlego. Dyskryminacja osob lgbt w polsce istnieje i trzeba z tym walczyc.
  • Odpowiedz
@docent_kutz
Miałem nieprzyjemność poznania kilkudziesięciu fanów lgbt i tyło kilku z nich wyglądało i pachniało normalnie. Reszta to jakiś oderwany od rzeczywistości motłoch śmierdzący niemytymi zębami i dwudniową spoconą paszką. Ale pederaści ponoć to lubią.
  • Odpowiedz
@Herubin: zastanawiałem się czy odpowiesz pytaniem, bzdurnym żartem, czy odwrócisz kota ogonem, bo oczywiście argumenty są homofobiczne xD Także udanej pogody na paradzie wykolejeńców :)
  • Odpowiedz