Wpis z mikrobloga

@Wrath_of_the_Tyrant:
Myślę że świadoma rodzina zaakceptuje taką osobę ale nie będzie to zwyczajnie powód do dumy tak jak takie Pride Week chce ludziom wmówić. Człowieka grubego w rodzinie też można w pełni zaakceptować.

Dla Ciebie niemoralne dla mnie tak. Cała natura relatywizmu moralnego

Ciekawe czy tak edukujesz o moralności w kwestii propagowania przez środowiska lewicowe Che Guevary, komunizmu
  • Odpowiedz
To ta mityczna wolność zawierania umów według prawactwa?

@falszywy_prosty_pasek: myślę że to dokładnie ona, umowę zawarli wolni ludzie, umowę zerwali wolni ludzie. To że przyczyną była opinia publiczna w żaden sposób wolności tej umowie nie odbiera.

Mam nadzieję, że przewidziano kary umowne.

Prawdopodobnie tak, pewnie protesty były takie że uznano że im się to opłaca. Czysta wolność na moje.
  • Odpowiedz
@ParsecV: W ogóle jestem ciekawy, kto i w jaki sposób zgłaszał te problemy z flagami. Zacząłem czytać komentarze pod informacją o odwołaniu na FB i w większości były to głosy poparcia dla pozostawienia flag, a tylko kilku foliarzy popierało nową decyzję MPK (mówiąc foliarze, to tacy serio serio foliarze, chemtrailsy, etc)
  • Odpowiedz
ale powoli zaczyna mnie #!$%@? wciskanie tego siłę wszędzie gdzie się da


@Nivele: otóż to. Tego typu akcje robią więcej złego niż dobrego. Nie mam nic do homoseksualistów, ale zaczynam rzygać promocją LGBT, bo jest zwyczajnie nahalna. Jak widać, w praktyce niewiele przynosi poza inbą, więc zaczynam przypuszczać, że to właśnie i tanią inbę chodzi. Zapraszam #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
  • 0
@ghostface: dziecko potrzebuje matki i ojca

A ty co, jesteś z jakiejś idealnej wioski na Podlasiu, gdzie nic się nigdy nie stało? Ja np miałem wielu znajomych bez jednego rodzica i, uwaga, DZIECI WYROSŁY NORMALNE. POWTARZAM, NORMALNE.
  • Odpowiedz
@siemankojanko: zakazać tworzenia rodzin heteroseksualnych, natychmiast skończyć z tą patologią

bo wszystkie dotychczas osoby homoseksualne pochodziły z takich rodzin, biologicznie nie ma innej możliwości
  • Odpowiedz
@bidzej w sumie to nie wiem, czy taka kolorowa chorągiewka jest, jak twierdzisz, nachalna. Nie są to przemarsze, pikiety, banery z kontrowersyjnymi hasłami. Ot, zwykła chorągiewka...
  • Odpowiedz
Na całe szczęście fagi zostały zdjęte. Przestańcie bóldupić, można się rozejść.
A’prpops określenia homofobia, ze wskazaniem na fobia, która oznacza strach, a słowo to jest używane w przypadkach opisujących niechęć do homosiów. Wymyślcie wreszcie inne, bardziej trafne pojęcie.
  • Odpowiedz
nie wiem, czy taka kolorowa chorągiewka jest, jak twierdzisz, nachalna


@megana_: no nie jest to banda ludzi z dildosami na głowie, ale jednak wpisuje się to w dążenie propagandy LGBT do wciskania się wszędzie. W tym sensie jest to nachalne.
  • Odpowiedz