Wpis z mikrobloga

@Kyrtap575: ale jak spuszczę w jej łono to już tak, a twój chłopak łona nie ma, a nawet jak przejdzie operacje i zmieni siusiaka na łono to i tak nie będzie mógł być w ciąży, czaisz, czy nie jeszcze? XDDD
  • Odpowiedz
@siemankojanko:

Ale to ty nie czaisz ze to nie ma zadnego znaczenia, ponieważ homoseksualiści moga miec dzieci wiec problem o którym mówiłeś nie istnieje i nigdy istniec nie będzie?

Btw czemu uważasz ze jestem gejem? Xd
Czy w twojej prymitywnej glowie kazdy kto popiera lgbt to gej?
  • Odpowiedz
@siemankojanko:
Ale odpowiedź mi na pytanie. Dlaczego piszesz do mnie jak do geja?

I nie mówiłeś nic o naturze. Mówiłeś o rozmnażaniu. Nie ma znaczenia jak dzieci beda rozmnażanie. Nie wplywa to na ich rozwój.
  • Odpowiedz
@Kyrtap575: zwracam się tak, bo nie widzisz nic złego w używaniu przez dziecko zwrotu tata jeden i tata dwa albo #!$%@? wie, może na jednego mama.
To teraz mówię o naturalnym rozmnażaniu, którego nigdy osoby homoseksualne nie posiądą, z natura nie wygrasz i wg natury homoseksualiści nie mogą przetrwać. Niestety poprzez pieniądze wygenerował się popyt i możecie za pomocą nauki posiadać dzieci, co jest niezgodne z natura, a za razem
  • Odpowiedz
@siemankojanko:
A jaka jest udowodniona korelacja naukowa pomiędzy zgadzaniem sie na to a byciem gejem? Dowody prosze

Moga. Natura jest rowniez tym co ksztaltuje człowiek. In vitro jest dla ludzi w potrzebie naturalne. Wiec mylisz sie, juz wygralismy z naturą w tym aspekcie. Natura to nie jest tylko to co bylo stare.

Natura sie zmienia i ciagle kształtuje
Wiec to naturalne ze geje i lesbijki moga miec dzieci.
  • Odpowiedz
@Kyrtap575: in vitro to jest obejście natury, a nie życie w zgodzie z nią. Chodzi o połączenie dwóch ludzi, którzy z niczego tworzą coś, wam jest potrzebny jeszcze naukowiec i kupa szmalu żeby to zrobić
  • Odpowiedz
@Kyrtap575: z niczego stworzyć coś mam na myśli, ze potrzebujemy tylko kobiety i mężczyzny, wy potrzebujecie nasienia mężczyzny i trzeciego członka rodziny, który wam to dziecko urodzi, no i lekarzy i sprzętu. Czyli ja teraz idę z kobieta do łóżka i mam dziecko, a ty najpierw zbierasz kupę kasy, szukasz kogoś kto te dziecko urodzi, a potem drugiemu partnerowi mówisz - masz to Twój syn XDDDD
Coś z niczego, czyli
  • Odpowiedz
@siemankojanko:

No i? To samo potrzebują osoby ktore np. Potrzebują zabiegu in vitro. Nie umniejsza to ich dzieciom

Nadal dziecko to dziecko i nadal nie jest to tworzenie z niczego xd
Jezeli ktos chce to moze sobie na to pozwolic. Lub skorzystsc z pomocy
  • Odpowiedz
@Kyrtap575: ja nie będę tutaj pokazywał badań jak wy, dla mnie jest to po prostu logika i wyczucie dobrego smaku. Nie chce mi się szukać w necie informacji o tych dewiacjach, sam sobie poszukaj, na pewno nie jestem jedyny na świecie.
Ty mi lepiej powiedz jak dziecko zwraca się do dwóch ojców, tate jeden i tate dwa, czy po imieniu? XD
  • Odpowiedz
@siemankojanko Spokojnie Mirosław ( ͡º ͜ʖ͡º) nie atakuj;) chodzi o to, że to nie jest jakaś bezczelna akcja, kontrowersyjne slogany, zdjęcia, przenarsze i chooj wie, co tylko kolorowa chorągiewka...żeby zwrócić uwagę na to, że osoby innej orientacji to ludzie jak ja i Ty, żeby zdać sobie sprawę, że są, tyle ;-) nie oznacza to,że ktoś od razu krzyczy o swoich prawach etc
  • Odpowiedz
@siemankojanko:
Ale to co robisz nie jest logiczne xd
To co mowisz rowniez, wiec nadal oczekuję odrobiny racjonalnosci u cirbie xd

I to na tobie spoczywa ciezar dowodu nie na mnie. Doksztalc sie, prosze

A co do twojego pytania to nie ma ono nic wspólnego z dyskusja. Ot, kolejna proba dygresji.
  • Odpowiedz
@megana_: no to ze jesteście wiemy już bardzo dawno, ale wy musicie mieć więcej, nawet prawo do wychowywania dzieci, do tego momentu miałem w dupie homosi, ale #!$%@? psuć tak fundamentalną rzecz jak rodzina to już was poniosło.

@Kyrtap575: nie będę się dokształcał o rzeczach, które mnie brzydzą.
  • Odpowiedz
@siemankojanko ej stary, kto powiedział, ze jestem homo xd w ogóle dlaczego używasz przekleństw? ;( ja do Ciebie tak grzecznie, a Ty z mową nienawiści...ech, nie ma sensu taka rozmowa, zakładam, że nie znasz ani jednej homoseksualnej osoby osobiście nawet, a opinie opierasz o to, co dostarczają media, przykre, pozdrawiam tak czy siak:-)
  • Odpowiedz
@megana_: znam, miałem kilka sytuacji gdzie gej proponował mi obleśne rzeczy lub po alkoholu się przystawiał, bederzigol.jpg
Przepraszam w takim razie za przekleństwa i nie uważam Cię za homo, uważam Cię za kogoś kto jest za legalizacją tego, kogoś kto to akceptuje. Ba, mam w pracy nawet osobę, która zmienia płeć, 25 lat była kobietą, brzydką i mało kobiecą, która w końcu została lesbijką wg. mnie z powodu braku akceptacji
  • Odpowiedz