Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu wszyscy z #pracbaza dostaliśmy 5% podwyżki. Dzisiaj menadżer i sie pyta, czy pomogę mu cos przynieść z samochodu. Wychodzimy na dwór a tam stoi szef i zaczyna gadkę ze obserwowali moja prace (w tym momencie pomyślałem ze dostane #!$%@? za siedzenie na telefonie i odstawianie prywaty w pracy) a on mi mówi ze sie dobrze ze mną pracuje i dostaje jeszcze £1 na godzinę więcej niż reszta.

No zamordowało mnie powiedziałem ze w takim razie jestem zadowolony.

I teraz najlepsze: menadżer mówi "moja praca polega na tym żebyś ty był zadowolony".

Jak sobie przypomnę nastawienie menadżerów w Polsce, którym taki tekst by nawet przez gardło nie przeszedł. To mnie tylko utwierdza ze #emigracja to był dobry krok.

#uk #wygryw #cnc #programista15k
  • 97
@soundboy No ja tyle place, dom trzy pietra (bo poddasze tez zagospodarowane), zbudowany 4 albo 5 lat temu. Nie mowie ze nie trzeba chodzic, tylko ze zeby sie nie psuja, wie place tylko za przeglady. Moze po 40 albo 50 to sie zmienia, ale poki czlowiek niezbyt stary, to dbanie o zeby wystarcza, przynajmniej z mojego doswiadczenia.
Jak sobie przypomnę nastawienie menadżerów w Polsce, którym taki tekst by nawet przez gardło nie przeszedł. To mnie tylko utwierdza ze #emigracja to był dobry krok.


@mielonkazdzika: Po prostu średnia IQ w UK jest niższa niż u nas, dlatego głupsze osobniki są w stanie lepiej funkcjonować. Jednak nie masz racji że w u was w uk jest tak dobrze, a tutaj tak źle. Do mnie co 3 miesiące przychodzi manager na