Wpis z mikrobloga

oni nie idą szukać boga w konkretnym miejscu, tylko zawierzają mu swój wysiłek. Ja wiem że te pielgrzymki są zazwyczaj strasznie przaśne, ale akurat obrazek nietrafiony mocno.


@Caleb88: skoro chodzi o wysiłek, to chyba sensowniej byłoby robić pielgrzymki na konkretnym dystansie, a nie do konkretnego miejsca, gdzie odległości ludzie mają skrajnie różne. Twój argument jest nietrafiony mocno.
  • Odpowiedz
Standardowo najwięcej do powiedzenia o pielgrzymkach mają ci, dla których najdłuższą pielgrzymką było ostatnie przejście do kościoła w dniu ich bierzmowania. ( _)
  • Odpowiedz
ostatnio jadę na rozmowę, a tu kurde po Krakowie mi zasuwają. Musiałem z buta lecieć...
PS. miałem 9/10 pkt na rozmowie z testu, a nie oddzwonili :(
  • Odpowiedz
To jest taki woodstock dla ubogich.


@WaveCreator: Podążając Twoim tokiem myślenia woodstock to taka pielgrzymka dla bogatych ( ͜͡ʖ ͡€)
Źle rozumujesz imo. Woodstock = wycie na głos, sranie po krzakach i ruchanie po namiotach dla "zbuntowanej" młodzieży.
Pielgrzymka = wycie na głos, sranie po krzakach i ruchanie po namiotach dla "grzecznej" młodzieży.

Taka różnica tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to nie jest umartwianie, to jest pompowanie swojego ego


@xstempolx: Piszesz tak bo nigdy nie pizgałeś na płaskiej >120kg, więc nie wiesz co to pot, ból i poświęcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Augustin_Pedroza_Espinosa: Stary, po pierwsze nawet uznając Twoją logikę "dowolny dystans nie do konkretnego miejsca" - jaki dystans wybierzesz? Dokąd? Chyba najłatwiej wybrać miejsce, w którym (jak wierzą katolicy) dokonało się już wiele cudów, co nie? Oczywiście - można iść sobie dla Maryi z domu do Biedronki 3 wioski dalej, ale jesteśmy ludźmi, działamy mając pewne obrazy w głowie - obraz Matki Boskiej działa motywująco, łatwiej nam iść do niego. Poza
  • Odpowiedz
Bez sensu, atakowanie katoli na siłę przez gimnazjalistów. Pielgrzymki nie służą chodzeniu do danego miejsca tylko żeby tam isc tylko sa wyzwaniem stawianym sobie i pokazaniem ze sie chce. Nie wierze w Boga, tak tylko mówię bo nudne to w #!$%@? już.
  • Odpowiedz
@Augustin_Pedroza_Espinosa:

skoro chodzi o wysiłek, to chyba sensowniej byłoby robić pielgrzymki na konkretnym dystansie, a nie do konkretnego miejsca, gdzie odległości ludzie mają skrajnie różne. Twój argument jest nietrafiony mocno.

Tu nie chodzi o aspekt wyczynowy, tylko sam fakt. Tak samo skoro w komunii jest ciało chrystusa, to nie będzie ona mocniejsza jeśli opierdzielisz dziesięć
  • Odpowiedz
  • 0
@Podjudzacz chciałbym ten sam komentarz zobaczyć na twitterze pod zdjęciem (FOX NEWS) modlacego się muzułmanina. Zaznaczam nie jestem nikim z was, ani ateista, ani chrzescijaninem, ani m....
  • Odpowiedz