Wpis z mikrobloga

@robert5502: Czy nie istnieje to nie byłbym taki pewien. Dam zaraz linka, moze przekonasz sie, w jakiej symulacji zyjemy. Pytanie kto jest Architektem systemu czy programista? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Katolicy to wierzą raczej w kogoś rodzaju dobrotliwego dziadka z brodą siedzącego na chmurce, który np. bardzo interesuje się ich życiem seksualnym.

A tu materiał video:
P.....z - @robert5502: Czy nie istnieje to nie byłbym taki pewien. Dam zaraz linka, m...
  • Odpowiedz
@BaZyL4: Wybrazenia Boga sa rozne, ten moj to tylko przyklad. Mozna tez wierzyc w Chrystusa (czyli ludzka postac), rownego Bogu, Bog Ojciec, Syn Bozy i Duch Sw. w Trojcy Sw. - jakos tak
  • Odpowiedz
@robert5502: Kto ci powiedział że idzie się tyle km żeby Boga znaleźć w Częstochowie? Musiał być niezorientowany jakiś biedak. Wiesz dlaczego odbywa się pielgrzymki we wszystkich dużych religiach na świecie ? Nie wiesz.
  • Odpowiedz
@WaveCreator:

To jest taki woodstock dla ubogich.

To raczej Woodstock to taka pielgrzymka dla ateistów i lewactwa.

Ludzie chodzili na pielgrzymki zanim takie miasto jak Woodstock w ogóle pojawiło się na mapie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@robert5502: Raz byłem 7 lat temu i dobrze wspominam. Poznałem sporo dobrych ludzi, z którymi mogłem porozmawiać i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Chłopaków mało, głównie różowe 15-18 lat, same zagadują, idealnie przetarcie na początek wyjścia z przegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warta podkreslenia jest chęć niesienia pomocy. ZAWSZE znalazł się ktoś kto pomagał np jak czegoś mi brakowało, jak dziewczyna która siedziała sobie z brzegu
  • Odpowiedz