Wpis z mikrobloga

Schudłem 3 kg w 3 tyg. AMA. A tak serio to nie AMA, tylko chciałem się pochwalić, bo w rok przytyłem 8kg, przez wypadek i spowodowany tym brak aktywności fizycznej. A teraz od miesiąca 1x/tyg. piłka nożna, 3x/tyg. rower i woda zamiast innych napoi. Śmieszne bo nawet nie odstawiłem piwa, czy też nie mam specjalnej diety. Ja nie wiem jak można nie umieć schudnąć.

#dieta #schudlem
  • 8
@StormtrUper: nie chcę psuć twojej optymistycznej wizji świata ale jak się jest młodszym to lepiej idzie. Jak się zalałem w wieku 23 lat to w dwa miechy miałem kratę na brzuchu. Jak się zalałem mając 29 lat to po 5 miesiącach było fajnie (ale bez kraty), dałem sobie siana na dwa miechy i znowu jestem sporo do tyłu. Teraz lecę od 1,5 miecha w dół i jeszcze dużo pracy ( ͡
@zly_wuj: nie wiem, ja według BMI mam normalną sylwetkę, a nigdy nie dbałem o to za bardzo. Ale dużo sportu zawsze uprawiałem. Ale tak jak piszę teraz, pierwszy raz w życiu się "odchudzam" i nie wiem jak można się zapuszczać w takim wieku, jak żeby utrzymać wagę wystarczy się ruszyć trochę tylko i nie #!$%@?ć, a nawet może i #!$%@?ć tylko nie pić coli litrami XD
@StormtrUper: w tym wieku owsze, potem niestety jest duży problem pt. praca wykańcza i stresuje. A jak wykańcza to się nie chce robić sportów, jak stresuje i nie sportuje to człowiek tyje. A jak tyje to mu tłuszcz zbija testosteron. Jak spada test to spadają chęci do wysiłku i sportu. A więc robi się taka spirala ---> niski test ----> brak chęci do wysiłku + otłuszczenie ---> coraz niższy test. To