Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego lekarze mają kupę kasy, to już spieszę z odpowiedzią - Ponieważ dużo z nich robi nas i swojego pracodawcę #nfz w konia i jeszcze za to bierze pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podążając w zgodzie z trendami na wykopie założyłem sobie ZIP i sprawdziłem co się tam dzieje.
Okazuje się, że byłem na oczyszczaniu skóry ciekłym azotem aż 7 razy pod rząd, gdzie faktycznie byłem tylko raz a później mi się nie chciało chodzić bo miałem za daleko z internatu xD Każda wizyta 59,80 zł.
Bardzo nieładni pani lekarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#medycznewyludzenia #lekarz
k.....i - Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego lekarze mają kupę kasy, to już spieszę ...

źródło: comment_SqDNlWco7rxTIqFAGwKQzcLMDARPnV60.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konstelacjaniesamowitosci: Dwa lata temu zrobiłem awanturę w ośrodku Wrocław - Psie pole, gdyż wpisano mi badania których lekarz nie wykonał, wparowałem do biura i opieprzyłem z góry na dół osobę, która zajmuje się rozliczeniami, po ok dwóch tygodniach (następny miesiąc) kwota została zredukowana do tej normalnej, żałuję jednak, że nie pojechałem do siedziby nfz zgłosić sprawę. Od tamtego czasu śledzę dokładnie historię mojej choroby i za co od nfz placówki
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: poza wałkiem widzę tutaj fajny problem.

gdzie faktycznie byłem tylko raz a później mi się nie chciało chodzić bo miałem za daleko z internatu xD


Typowy polski pacjent. A kolejki rosną. Byś musiał zapłacić za stracony czas personelu i innych ludzi to nagle by ci się zachciało chodzić, ale tego nikt w tym smutnym jak p---a kraju nie wprowadzi.
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: Nie wiem dlaczego nie mówią o tym jeszcze w TV. przeciez ten wał to potęga. Ciekawe ile trwa ten proceder, zapewne dlugo a straty podatników mogą byc juz liczone w miliardach. jak mogla by wygladac sluzba zdrowia bez takich strat ??
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: ja mam zamiar w przyszłym tygodniu założyć konto. W życiu leżałam pierdyliard razy w szpitalu, ale dokładnie pamiętam, co i kiedy miałam robione. Trochę się boję, że przez te pobyty jestem idealną ofiarą do dopisywania dziesiątek bzdurnych badań i wizyt.
  • Odpowiedz