Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego lekarze mają kupę kasy, to już spieszę z odpowiedzią - Ponieważ dużo z nich robi nas i swojego pracodawcę #nfz w konia i jeszcze za to bierze pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podążając w zgodzie z trendami na wykopie założyłem sobie ZIP i sprawdziłem co się tam dzieje.
Okazuje się, że byłem na oczyszczaniu skóry ciekłym azotem aż 7 razy pod rząd, gdzie faktycznie byłem tylko raz a później mi się nie chciało chodzić bo miałem za daleko z internatu xD Każda wizyta 59,80 zł.
Bardzo nieładni pani lekarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#medycznewyludzenia #lekarz
Pobierz k.....i - Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego lekarze mają kupę kasy, to już spieszę ...
źródło: comment_SqDNlWco7rxTIqFAGwKQzcLMDARPnV60.jpg
  • 29
@konstelacjaniesamowitosci: Dwa lata temu zrobiłem awanturę w ośrodku Wrocław - Psie pole, gdyż wpisano mi badania których lekarz nie wykonał, wparowałem do biura i opieprzyłem z góry na dół osobę, która zajmuje się rozliczeniami, po ok dwóch tygodniach (następny miesiąc) kwota została zredukowana do tej normalnej, żałuję jednak, że nie pojechałem do siedziby nfz zgłosić sprawę. Od tamtego czasu śledzę dokładnie historię mojej choroby i za co od nfz placówki wyciągają