Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego lekarze mają kupę kasy, to już spieszę z odpowiedzią - Ponieważ dużo z nich robi nas i swojego pracodawcę #nfz w konia i jeszcze za to bierze pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podążając w zgodzie z trendami na wykopie założyłem sobie ZIP i sprawdziłem co się tam dzieje.
Okazuje się, że byłem na oczyszczaniu skóry ciekłym azotem aż 7 razy pod rząd, gdzie faktycznie byłem tylko raz a później mi się nie chciało chodzić bo miałem za daleko z internatu xD Każda wizyta 59,80 zł.
Bardzo nieładni pani lekarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#medycznewyludzenia #lekarz
k.....i - Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego lekarze mają kupę kasy, to już spieszę ...

źródło: comment_SqDNlWco7rxTIqFAGwKQzcLMDARPnV60.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byś musiał zapłacić za stracony czas personelu


@Strahl: nie napisał nawet, że się w ogóle zapisywał na te wizyty, ale wyrok wydany. Wykop w pigułce.
  • Odpowiedz
  • 0
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego lekarze mają kupę kasy, to już spieszę z odpowiedzią ...


Wycena procedury nijak ma się do tego ile lekarz na NFZ dostaje
  • Odpowiedz
Typowy polski pacjent. A kolejki rosną. Byś musiał zapłacić za stracony czas personelu i innych ludzi to nagle by ci się zachciało chodzić, ale tego nikt w tym smutnym jak p---a kraju nie wprowadzi.


@Strahl: Tak właśnie się kończy jak coś jest "za darmo". Niestety mentalność człowieka ma ogromne znaczenie w ekonomii dlatego właśnie pieniądz jest świetnym wyznacznikiem wartości. Gdyby zapłacił to by poszedł na wszystkie.

Niby podstawa a ludzie
  • Odpowiedz