Wpis z mikrobloga

Co za akcja, lecę sama w podróż poślubną bo mąż dopiero na lotnisku zobaczył że wziąl prawko zamiast dowodu, paszportu nie ma, dowodu w mieszkaniu też nie, chyba zostawił wczoraj w NFZ...
K---a mać.
#j--------e #k------c #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #wpizdu
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nocnyfarmer86:

Od 1.07.2013 roku kiedy Chorwacja stała się członkiem Unii Europejskiej, nie ma konieczności posiadania paszportu, aby wjechać do tego kraju. Każda osoba dorosła przekroczy granicę Chorwacji na podstawie ważnego dowodu osobistego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
zdarzylo mi się polecieć na PJ, w zasadzie wrócić do Polski bo zgubiłem dowód i miałem tylko taki dokument (okazało sie, że dowód w plecaku)

@D3nat: bardzo często przepuszczają z nieważnym paszportem/dowodem/prawem jazdy jeśli wracasz właśnie do swojego kraju. Co innego wyjazd wakacyjny, wątpliwe, by ktoś wypuścił człowieka bez dowodu.
  • Odpowiedz
@kijanka23: ale on żadnego dokumentu tożsamości nie zabrał ze sobą czy w ogóle zgubił jak wyrabia? Ma jeszcze szanse złapać szybki lot, samochodem mu się zejdzie z 10-15h....
  • Odpowiedz
  • 1
@MichailPL to ty czytaj: w domu go nie ma, prawdopodobnie zostawil w nfz albo zgubil gdzies po drodze. On byl w mieszkaniu i gdyby dowod tam byl to zdazylby wrocic i poleciec
  • Odpowiedz