Wpis z mikrobloga

Mirki, siostra mojej różowej kupiła sobie królika. Siersciuch siedzi już w chacie około tygodnia ale nadal nie ma imienia więc trzeba cos z tym zrobić, bo nawet nie wiem jak się do niego zwracać. Królik najprawdopodobniej z gatunki #rozowepaski

Także biore po 200zl z konta każdej drużyny i słucham państwa.

#zwierzaczki
m.....7 - Mirki, siostra mojej różowej kupiła sobie królika. Siersciuch siedzi już w ...

źródło: comment_VxCWVvRTZDYvj7DtweggAbpsRlnzm67y.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 25
@maciius_97: pokaż całą jego klatkę to doradzimy jak zapewnić mu najlepsze warunki. Ponieważ stare przekonania ludzi do utrzymywania królików są zazwyczaj błędne.
Chyba się zgodzi ze mną @Nozyce
  • Odpowiedz
@maciius_97: Powiedz siostrze swojej różowej,żeby poczytała co nieco o hodowli królika, bo widać że sierściuchowi to ona prędzej krzywdę zrobi, niż o niego należycie zadba. O długouche trzeba też dbać, a nie w klatce trzymać jak jakąś wystawkę. Niech obejrzy to jak into angielski, a jak nie to pomóżcie jej z różowym w ogarnięciu tematu.
innigri - @maciius_97: Powiedz siostrze swojej różowej,żeby poczytała co nieco o hodo...
  • Odpowiedz
@maciius_97 I jeszcze jedno: królik zawsze sika w rogu, więc obczaj który to róg i tam postaw kuwetę. I do kuwety nasyp pellet, bo nie ma sensu żeby był w całej klatce. Króliki to bardzo czyste zwierzęta. Moja Bożenka też wyciąga siano z podajnika i potem na nim leży. Nie ma żadnego innego podkładu w klatce, oprócz pelletu w kuwecie. Jak chcesz, żeby jej było miękko, daj jej kocyk, albo nasyp
  • Odpowiedz