Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomóżcie.

Zauważyliśmy, że często ludzie powstrzymują się przed korzystaniem z #carsharing z obawy przed odpowiedzialnością za szkody spowodowane z własnej winy.
W odpowiedzi na to, wprowadziliśmy możliwość wykupu pakietu bezpieczeństwa (max. 10 zł/miesięcznie), dzięki któremu nie trzeba się martwić o odpowiedzialność finansową w przypadku szkód spowodowanych nawet z własnej winy.
Na razie wprowadzamy to testowo, do końca sierpnia pakiet 3 miesięczny kosztuje 30 zł, a pakiet aż na pół roku 50 zł.
Szczegóły

Pytanie, co myślicie o takiej opcji i czy chętniej byście korzystali z usług carsharingu wiedząc, że macie taki pakiet?
A może jest coś, co Was powstrzymuje i chcielibyście to zmienić?

#4mobility #poznan #warszawa #samochody

4Mobility - Mireczki, pomóżcie. 

Zauważyliśmy, że często ludzie powstrzymują się p...
  • 19
dzięki któremu nie trzeba się martwić o odpowiedzialność finansową w przypadku szkód spowodowanych nawet z własnej winy.


@4Mobility: do jakiej kwoty? przyznam, że niejednokrotnie chciałem skorzystać z czegoś takiego, ale powstrzymuje mnie nawet obawa przed tym, że ktoś spowoduje kolizję (nawet nie ja), niech to będzie choćby mała ryska czy jakieś wgniecenie, i trzeba będzie się babrać z jakimiś dokumentami..
@jenerau: Jeżeli wina nie jest po Twojej stronie, to absolutnie nie masz się czym martwić - auta posiadają OC,AC i NNW, a pakiet który wprowadzamy, chroni Cię nawet przed szkodami spowodowanymi przez Ciebie.
@daox: jednak co Twoje auto, to Twoje. w przypadku niektórych korporacji trzeba podpisywać milion różnych formularzy i dokumentów, zanim Ci wydadzą auto. Wiec nie chce mi się wyobrażać co byłoby w przypadku jakiejkolwiek kolizji..
@tanombezkitu: Na pewno zawitamy do kolejnych miast, ale nie możemy jeszcze zdradzić co to będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@daox: na razie testujemy formę abonamentową, jeśli to się nie sprawdzi, będziemy myśleć o innych rozwiązaniach, ale dzięki za sugestię ;)
@jenerau: u nas nie podpisujesz żadnych dokumentów i nie musisz nigdzie chodzić...co najwyżej do samochodu, a te mamy całkiem fajne ( ͡ ͜
@daox: nie chodzi mi o to. pracując w korpo, niejednokrotnie przed wydaniem auta trzeba podpisywać mnóstwo różnych dokumentów, prowadzić kilometrówkę etc. Przy oddawaniu auta w centrali też trzeba się w kilku miejscach podpisywać. Przy kolizjach/wypadkach też są różne procedury.

Miałem po prostu wrażenie, że w przypadku carsharingu jest mniej więcej podobnie, ale skoro nie, to dobrze.
@4Mobility jak dla mnie Wasze usługi są świetną alternatywą, gdy moje auto nawali - stąd też nie widzę potrzeby kupowania pakietu na 3 miesiące - wydaje mi się to wręcz zbędnym wydatkiem.
Z kolei taki pakiecik na miesiąc wydawałby się już nawet spoczko ( )
@4Mobility: korzystalem z carsharingu i nawet nie widzialem, że istnieje problem na który znaleźliście rozwiązanie. Korzystam nie często 1-2 razy miesięcznie, prędzej zrezygnuje niż dokupie ubezpieczenie.
@mdfk: Co prawda nie wiemy kiedy ostatnio instalowałeś aplikacje, ale na bieżąco ją aktualizujemy i wydajemy poprawki. Spróbuj ją zainstalować jeszcze raz - może się przekonasz ()
Drodzy, jak widać, nie wszyscy jeszcze umieją into carsharing ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za kradzież pojazdu jak i za uszkodzenie lub zniszczenie pojazdu na skutek wypadku lub kolizji. Brak odpowiedzialności użytkownika nie obejmuje przypadków:

- umyślnego uszkodzenia pojazdu,

- uszkodzenia pojazdu podczas prowadzenia w stanie po spożyciu alkoholu lub
@Traficar: A i tak mam konta w Panku, Traficarze i 4 Mobility i biorę ten co jest bliżej :) No chyba, że dalej mam do Panka gdzie mam rabaty za tankowanie i umycie - walczcie cenami a nie regulaminami :)
Co do rozwiązania Traficara - lepsze niż płacenie :)