Wpis z mikrobloga

Panie i panowie przedstawiam Prawdziwą matematyczną Oś. Współrzędnych! Możemy ją nazwać Oś. Kwantowa.
Przestarzała, trywialna oś. współrzędnych jest fałszywa w swoim założeniu. Jest po prostu tylko lustrzanym odbiciem

naszego widzialnego świata. Czyli -...-5,-4,-3,-2'-1,0,1,2,3 itd.nie ma się ni jak do naszej matematyki kwantowej!!!
A gdzie jest MIKROŚWIAT? się pytam. Z jednej strony Osi Mikroświat, a z drugiej Makroświat. Dlatego stworzyłem nową prawdziwą oś. współrzędnych, dzięki której zniknie ogromna ilość paradoksów matematycznych. Jeszcze jedno. "0" zostało wykluczone, jako NIC 0=Nieskończoność. Teraz pionową współrzędną Osi jest "1" czyli realny punkt, początek. W nowej Osi lewa strona współrzędnych to są UŁAMKI. Czyli mikroświat( cząstki elementarne).
Szkic zrobiłem na zdjęciu złego typa. Ale nie bierzcie tego pod uwagę. Jestem laikiem komputerowym. Nawet nie wiem w jakim programie się maluje. OK? Może ktoś tym się zainteresuje?
#matematyka #nauka #wielkiewynalazki
Pobierz Dox_cobra - Panie i panowie przedstawiam Prawdziwą matematyczną Oś. Współrzędnych! Mo...
źródło: comment_hiYC4xNutPqFPpmREwPrtJnOYPmkRPFu.jpg
  • 5
@Dox_cobra Do opisu zjawisk kwantowych wykorzystuje się innego rodzaju przestrzenie, ale nie są to przestrzenie Euklidesowe (tj. n-wymiarowe przestrzenie ze standardową odległością) tylko przypadki przestrzeni Hilberta.

Poza tym to nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś xd