Wpis z mikrobloga

Pamiętacie taki wynalazek jak SITA mirasy? Jakoś w okolicach 2004 mój ojciec dostał ofertę świetnej pracy za granicą, jedynym minusem było to, że pracodawca postawił warunek jak najszybszego doszkolenia się z języka angielskiego. O ile mój tato jest doskonały w swoim fachu, tak nie potrafiłby nawet zapytać pracowników o której godzinie mają przerwę. Była wtedy moda na te futurystyczne wynalazki i ojciec postanowił spróbować, jako że wszystko już podpisane i bilety ogarnięte. Nigdy nie zapomnę #!$%@? uczucia, kiedy matka i babka zabraniały mi wchodzić na górę i musiałem zachowywać się najciszej jak potrafię przez kilka godzin wieczorem i całą noc, bo ojciec siedzi rozłożony na fotelu z założonym #!$%@? systemem nauki języków SITA na głowie, oplątany jakimiś kablami jak #!$%@? Darth Vader w trakcie operacji i powtarza pod nosem Hi, my name is Piotr. How are you? Praktykował te pierdoły przez kilka dni z rzędu, niestety nie pamiętam jak się zachowywał po przebudzeniu, ani co mówił, bo sam byłem wtedy under 11lvl i nie miałem jak ocenić postępów. Jak można się domyślić to gówno nie zadziałało oprócz tego, że potrafił przez kilka kolejnych miesięcy w trakcie obiadu oderwać się od rzeczywistości, spojrzeć tępym wzrokiem w ścianę i krzyknąć LODÓWKA, FRIDŻ JEST LODÓWKA Po wyjeździe do UK próbował coś tam udawać, klecić jakieś zdania ze słowniczkiem w ręce, no ale oczywiście z gówna bata nie ukręcisz i postanowił wracać po miesiącu czy dwóch i #!$%@?ł te okulary na moich oczach po przyjeździe xD #!$%@?, ale #!$%@? akcja.

#zalesie #takbylo #wspomnienia #angielskizwykopem #angielski #nauka #heheszki
piekny-patus - Pamiętacie taki wynalazek jak SITA mirasy? Jakoś w okolicach 2004 mój ...

źródło: comment_rkcHpIT2en2YBUTYEcrHGwBSAPDM2Rsv.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@piekny-patus: pamiętam ten system, reklamowali to w prawie każdej gazecie w owym czasie xD jakoś tak kojarzy mi się to z dzisiejszymi #!$%@?ącymi reklamami stylu "nie pracuje, ale dostaje 10k miesięcznie. Z O B A C Z J A K" :D
  • Odpowiedz
znajomy wydał kilka k na kursy i materiały szybkiego czytania
nigdy nie miał chęci do nauki tego i kasa w sumie poszła się #!$%@?ć
dziś w dobie internetu pewnie za 10zł idzie dostać to na allegro
  • Odpowiedz