Wpis z mikrobloga

u mnie skonczylo sie to samotnym Geraltem ba koniec ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Whispererer: Mi się udało zbałamucić wszystkie jakie były możliwe do zbałamucenia. Największy problem to chyba aby mieć seks z Triss i Yennefer (nie jednoczesnie ofc). Bo generalnie obie ścieżki się wykluczają, ale jest na to sposób.
@Variv problem? Wystarczy obu powiedzieć że się je kocha xD


@ryzykantos Ale potem na końcu obie cie olej. Ja mówię o sytuacji gdzie spisz z dwiema, a na końcu jedna zostaje twoja partnerka.
A TO TAK SIĘ DAŁO? : O


@alex-fortune: Chyba tylko jeśli naszą partnerką zostanie Triss. Można przy takim układzie spędzić też noc z yennefer. Nie wiem czy da się odwrotnie. W spoilerze na dole napisze jak to zrobić.

a ok, ciekawe, wygląda na to, że ktoś tutaj nie przewidział, że można w tej kolejności sobie robić zadania ;)


@alex-fortune: Bardzo możliwe. Co było dziwne. Grałem tylko raz i to był mój taki naturalny sposób przejścia gry.
@Variv: Niezbyt, bo progresja levelowa taka była, na Skellige wyższe levele wszystkiego były..

A w ogóle, jak dostałeś się na Skellige? Myślałem, że trzeba wszystkie main questy z Novigradu zrobić aby dostać się na statek do Skellige?
@alex-fortune: No ja miałem i tak wyższy poziom niz był wymagany na skelige (do tych pierwszych zadan tam).
Chyba nie wszystkie trzeba, tylko jakieś konretne. Tam o ile poamietam w glownym zadania są 2 czy 3 poszlaki ktore musimy zbadac. I jedna z nich jest na skelige, i zeby to zbadac to wlasnie musimy tam plynąć. Szczegolow nie znam już.