Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego ludzie tak jarają się La casa de Papel? Nie przekonał mnie w ogóle, takie to wszystko naiwne i słabe, odpuściłem w połowie 5. odcinka.

#seriale #netflix
  • 52
  • Odpowiedz
  • 31
@starman zgadzam się. Serial gdzie ilość banałów i absurdów sięga zenitu. A jak ktoś tu pisze obejrzałem lacasadelapel i boże jakie to było dobre to nawet mi go nie żal.
  • Odpowiedz
@ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie: właśnie sęk w tym, że mógłbym jeszcze przełknąć te niektóre absurdy, ale jak mnie serial nie porwie klimatem, to już ciężko przebrnąć.

Chciałbym zauważyć, że nie chodzi tutaj tylko o nieścisłości czy brak logiki, chodzi głównie o arcydenną grę aktorską, słabą muzykę i zdjęcia, które mnie osobiście bardzo denerwują. I ten hiszpański nie jest już taki fajny jak w Narcos.
  • Odpowiedz
@starman: Ale typie to, że tobie się nie podoba to tylko twoja opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać. Serial wciąga ma charakterystycznych bohaterów i dobrą realizację i tyle.

Jak chcesz sobie obejrzeć coś realistycznego to włącz jakiś dokument( )
  • Odpowiedz
@starman akcja idzie szybko, ladne ujecia, hiszpanski... Temat tez niecodzienny. Ogolnie myslalam ze dam bardzo slaba ocene po pierwszych odcinkach i przygodach Tokio oraz pana Profesora, ale ostatniecznie wyszlo nawet spoko z tempem akcji. Berlin zagral swietnie swoja rolę... Plus bella ciao :)
  • Odpowiedz