Wpis z mikrobloga

@starman: jasne ze sa rzeczy kuriozalne w tym serialu ale osobiscie niektorzy aktorzy mi sie podobali i ich gra byla na poziomie, to ze fabula byla z dupy napisana w wielu momentach to juz inna para kaloszy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@starman: masz całkowitą rację, szkoda czasu na to gówno.
- Milion scen strzelanin i oczywiście nikt nie trafia, nawieksza klisza jaka tylko może być
- Wątki romantyczne jak z brazylijskiej telenoweli
- Scena jak ta laska na motorze wskoczyla ponownie do tej mennicy XDDD
- Zakonczenie to jakiś cyrk juz w ogóle, niepodomykane wątki, sweetaśne love story do porzygu
Mocne 3/10 to "dzieło"
@starman rzadko kiedy się zdarza żeby hiszpańskojęzyczny serial był dobry. Netflix tworzy fajne rzeczy i pokazuje, że jak po hiszpańsku, to nie koniecznie telenowela z pierdyliardem związków i koligacji. Osobiście serial obejrzałam w 3 dni i mnie naprawdę zachwycił () Tak jak mówią @zapoznalem i @GoplanaLodz Berlin odwalił kawał gry aktorskiej i do dzisiaj jak usłyszę Arturito to duszę się ze śmiechu. Bella cíao oraz
@starman: Ledwo udało nam się dotrwać do końća pierwszego odcinka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kumpel z pracy nie mógł przestać się zachwycać tym dziełem.. i mówi że jest 2 sezon. To ja się go pytam co sięstało po obrabowaniu tego banku, a on, że jescze trwa.....


Nie banku a mennicy
1 odcinek imo nie zachwycał ale tak sobie wbiłem w 2 odcinek i nagle jeeb