Wpis z mikrobloga

Taka pogoda w Polsce powinna być nielegalna. Gdybym chciała, żeby było mi gorąco urodziłabym się w Hiszpanii. Jestem czlowiekiem ze wschodu, moją dolą jest brodzenie w śniegu a nie wytapianie się.
Składam wniosek o delegalizacje lata. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
##!$%@?
  • 176
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: Jak Będę prezydentem, to wprowadzę prawo do swobodnego wybory pory roku. No co?! Jeżeli facet ma mieć prawo do zmiany płci, to ja domagam się prawa do zmiany pory roku! Zakładam tag i walczę i wolność #wolneporyroku może "lgbtq" poszerzy się o neszcze jedną literkę?
  • Odpowiedz
Argument o grubasach jest tak głupi jak te upały ;v Przez ostatnie 10 lat ważyłem jakies 73-75 kg przy 172 cm. Miałem sporo nieulanej masy mięśniowej i lekki brzuch, ale grubasem nigdy nie byłem. Ostatnio z przyczyn zdrowotnych schudłem 17 kg, zatem jestem obecnie suchoklatesem. I wiecie co ?

Jak mnie drażniły upały wtedy, tak i drażnią mnie teraz. Moooooże jakaś malutka zmiana odczuwania temperatury jest, ale nadal pocę się przy 30
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: no jest teraz za gorąco, ale lepsze to niż #!$%@? jesień i zima, gdzie dzień trwa 3 godziny i nie ma słońca. Żałuję, ze się tu urodziłem i muszę kombinować nad emigracją klimatyczną gdzieś bliżej w stronę równika
  • Odpowiedz
@Neoplan: bo to ma zwiazek z wilgotnoscia powietrza - tam jest mniejsza wilgotność i dlatego taka sama temperatura i slonce jakie mamy teraz u nas są tam mniej uciążliwe
  • Odpowiedz
@rotaderp: No i Hiszpania to jest duży kraj, który ma dość zróżnicowany klimat. Wszyscy jeżdżą nad Morze Śródziemne, gdzie jest prawie jak w Maroko i z tym kojarzą Hiszpanię. A jest też północ, która w lecie jest dużo bardziej znośna.
  • Odpowiedz