Wpis z mikrobloga

Taka pogoda w Polsce powinna być nielegalna. Gdybym chciała, żeby było mi gorąco urodziłabym się w Hiszpanii. Jestem czlowiekiem ze wschodu, moją dolą jest brodzenie w śniegu a nie wytapianie się.
Składam wniosek o delegalizacje lata. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
##!$%@?
  • 176
  • Odpowiedz
A w zimę by było

nie chcę żeby było zimno! gdyby chcieć zimna, to urodzić się można było na Sybieri!


Prawda jest taka, że do życia, czy pracy najlepsze temperatury są w okolicach 20-24 C. Jak ktoś jest zimnolubny to nawet te 10-15C daje wygodę. Tylko na plaże potrzeba więcej.
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: Jest dobrze. Ile będzie takiej pogody - tydzień? A później już deszczyk, spadek temperatury, za chwilę wrzesień i już #!$%@? po lecie. Pizgawica jest w tym smutnym kraju przez większą część roku, więc jak tydzień czy dwa będą upały, to się nic nie stanie.
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: jak byłem pod koniec września rok temu w Hiszpanii to tam temperatura 41 stopni... Uwierz mi, że nawet dwie klimatyzację w apartamencie nie dawał radę. Chociaż po tygodniu takiego upału, jak nad ranem było 19 stopni to było mi zimno
  • Odpowiedz
@tomosano:

Pewnie jesteś z tych, co jak w pomieszczeniu jest przyjemne 18-20°C, to włączasz grzanie do 25°C, jak w pomieszczeniu jest przyjemne 18-20°C (°°
  • Odpowiedz