Wpis z mikrobloga

Taka pogoda w Polsce powinna być nielegalna. Gdybym chciała, żeby było mi gorąco urodziłabym się w Hiszpanii. Jestem czlowiekiem ze wschodu, moją dolą jest brodzenie w śniegu a nie wytapianie się.
Składam wniosek o delegalizacje lata. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
##!$%@?
  • 176
  • Odpowiedz
@Czeggu: ja mam prawidłową wagę, kondycję też dobra i wytrzymać nie mogę oraz leje się ze mnie jak że świni.
Najbardziej lato lubia Ci co chowają się w klimatyzowanych biurach czy domach.
Czyli tacy którzy nie muszą tego znosić.
  • Odpowiedz
Pocisz się i jest Ci gorącą w lato? Na pewno jesteś gruba.

Wykopowi eksperci zawsze wiedzą jak kto wygląda i czy poci się akurat od tego, że jest gruby.
Do nich nie dociera, że ktoś może mieć wygląd więźnia obozu koncentracyjnego, a i tak się pocić.
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty:
Cyk koszulka i spodenki na rower. Skwar leje się z nieba a ty jedziesz 25-30 km/h, wiaterek miło opływa twarz, wokoło pola, lasy. Najwspanialszy okres roku.
Choć pocę się nawet klikając w komputer i siedząc w samych gaciach i tak nie zamienię tego na nic innego
( ͡° ͜ʖ ͡°) ##!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@mokry_sen_polonisty podpisuje się pod wnioskiem delegalizującym! Strasznie ciężko znoszę upały (na szczęście pracuje 9-22 w galerii, cały dzień chłodzonej) a w dodatku mam wrażliwa skórę i jej też słoneczko nie pomaga () lato może być ale nie takie #!$%@?
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: Przecież taka #!$%@? pogoda to albo pasuje gimbom, które w dzień siedzą w domu, albo bezrobotnym którzy wstają o 14 xD We wszystkich miejscach bez klimy nie da się pracować, bo leje się z człowieka jak ze świni, wystarczy STAĆ, nie mówiąc już o załadunku tira na placu o 12, gdy samochód pokazywał 36 stopni xD

Inb4 pocisz się bo jesteś gruby 184/63 here i co teras wykopowi eksperci
  • Odpowiedz