Wpis z mikrobloga

Przeczytajcie sobie ten wpis.

Tak jak już nie raz wspominałem jest jedna grupa ludzi jeszcze bardziej szkodliwa od katoli i są to właśnie tacy jak autor tego wpisu ateiści. W imię poprawności politycznej, wszechobecnej jak to nazywam "środkoracji" (pogląd, że prawda leży po środku), gotowi są oddać się na łaskę wierzących w beduińskie zapiski, byle tylko czasem nikt nie pomyślał, że są źle wychowani. Mają oni zawsze jeden i ten sam argument:

- Ja nie wierzę, ale niech sobie każdy tam w domu wierzy w co chce.

Tylko, że oni nie nie chcą robić tego jedynie w domu.

A potem mamy samoloty wbite w wieżowcu, zakaz aborcji, ograniczenie in vitro, niehandlowe niedziele, wmawianie bzdur o złej masturbacji, dotacje z budżetu dla Rydzyka.... nie chce mi się listy pisać, wiecie sami. Nie umiem pojąć jak niewierzący w boga może pozwalać, by coś co nie istnieje miało tak duży wpływ na codzienne życie. Absurd totalny.

Dlatego właśnie opuściłem ich szeregi, zostałem gimboateistą i jestem z tego dumny.

Ateistom zaś chcących spokojnie żyć pod butem wierzących polecam przeprowadzić się do kalifatu.

#bekazkatoli #gimboateizm #oswiadczeniezdupy #takaprawda
  • 31
@Liwiia:

nie mogę już z tymi niedzielami niehandlowymi. A wy wiecie, że w takiej niezbyt katolickiej Belgii też jest zakaz handlu w niedzielę??


Co mnie Belgia? Mieszkam tam? Oczywiście zakaz handlu to robota Solidarności, ale episkopat swoje jak zwykle wtrącił:
http://episkopat.pl/prezydium-episkopatu-potrzebne-prawne-i-definitywne-zabezpieczenie-wolnej-od-pracy-niedzieli/
Tak Konferencja Episkopatu Polski, jak i biskupi poszczególnych diecezji wielokrotnie udzielali tej inicjatywie jednomyślnego poparcia w komunikatach i listach pasterskich, licząc na przywrócenie całemu społeczeństwu niedzieli jako dnia wypoczynku i
Pobierz lakukaracza - @Liwiia: 
nie mogę już z tymi niedzielami niehandlowymi. A wy wiecie, ż...
źródło: comment_HQJbyKHY9Vy6q0WdwtimVrgsoCbye4hI.jpg
@Liwiia: Nie wydaje Ci się, że kierowanie żądań ze strony episkopatu w stronę rządu to przegięcie? Że świadczy to o chęci ich wpływania na politykę? Jakim prawem ja się pytam? Czemu chcą mówić mi czy mogę pracować w niedzielę mimo iż jestem niewierzącym?

Jeżeli dla Ciebie to dalej za mało to łap https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/czarno-na-bialym-ordo-iuris-kim-sa,730020.html
W imię poprawności politycznej, wszechobecnej jak to nazywam "środkoracji" (pogląd, że prawda leży po środku), gotowi są oddać się na łaskę wierzących w beduińskie zapiski, byle tylko czasem nikt nie pomyślał, że są źle wychowani.


@lakukaracza_:
Bo trzeba też być dla siebie nawzajem człowiekiem i nie pienić się na sam dźwięk słowa 'religia'. Jak nie wierzysz w płaską Ziemię to nie znaczy, że powinieneś wybiec na ulicę i walić w mordę
@lakukaracza_: większość ludzi twierdzi, że religia dla wierzących jest zjawiskiem pozytywnym, dla ateistów neutralnym. Wg mojej opinii nie jest to prawdą, bo religia bardzo często jest zjawiskiem negatywnym - od negatywnego wpływu na ogół ludzi - jak wymieniłeś w przykładach, do negatywnego wpływu na jednostkę.

Religia katolicka uczy wstydu, uniżenia, poczucia winy, bezmyślnego posłuszeństwa i bezwarunkowego uznania autorytetów. No zajebiste wartości, aby od małego wpajać dzieciom. No i dodajmy permanentną inwigilację,
@lakukaracza_ to wina #!$%@? kościoła z polityką, Platforma przez swoje rządy pokpiła Polaków, zmarnowali 8 świetnych lat, ludzie sie na nich #!$%@? a jako że reprezentowali bardziej świeckie podejście ludzie niejako "wrócili" do Boga i do wartości bardziej konserwatywnych, wszystko szło w dobrym kierunku, to Donald ze swoją świtą #!$%@? ze cofnelismy się o 20lat w rozwoju. Najgorsze że nie ma w tej chwili żadnego charyzmatycznego przywódcy po stronie ludzi którzy kierują