Wpis z mikrobloga

Przeczytajcie sobie ten wpis.

Tak jak już nie raz wspominałem jest jedna grupa ludzi jeszcze bardziej szkodliwa od katoli i są to właśnie tacy jak autor tego wpisu ateiści. W imię poprawności politycznej, wszechobecnej jak to nazywam "środkoracji" (pogląd, że prawda leży po środku), gotowi są oddać się na łaskę wierzących w beduińskie zapiski, byle tylko czasem nikt nie pomyślał, że są źle wychowani. Mają oni zawsze jeden i ten sam argument:

- Ja nie wierzę, ale niech sobie każdy tam w domu wierzy w co chce.

Tylko, że oni nie nie chcą robić tego jedynie w domu.

A potem mamy samoloty wbite w wieżowcu, zakaz aborcji, ograniczenie in vitro, niehandlowe niedziele, wmawianie bzdur o złej masturbacji, dotacje z budżetu dla Rydzyka.... nie chce mi się listy pisać, wiecie sami. Nie umiem pojąć jak niewierzący w boga może pozwalać, by coś co nie istnieje miało tak duży wpływ na codzienne życie. Absurd totalny.

Dlatego właśnie opuściłem ich szeregi, zostałem gimboateistą i jestem z tego dumny.

Ateistom zaś chcących spokojnie żyć pod butem wierzących polecam przeprowadzić się do kalifatu.

#bekazkatoli #gimboateizm #oswiadczeniezdupy #takaprawda
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ragnarokk takich pieniędzy jak wtedy juz nigdy nie dostaniemy, #!$%@? po całości i konserwatywna opozycja to wykorzystała, nie dało się wcześniej uszczelnić VAT-u? Nie dało się zrobić pożądku z wałami w Warszawie? #!$%@? 8 lat na głupoty i teraz jest tego pokłosie
  • Odpowiedz
- Ja nie wierzę, ale niech sobie każdy tam w domu wierzy w co chce.


@lakukaracza_: To jest zupełnie jak katolicy o gejach:
"Ja do nich nic nie mam, ale niech nie obnoszą się ze swoją orientacją"
O osobach innych niż białe:
"Ja nie jestem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lakukaracza_: akurat nie trzeba być katolikiem żeby popierać zakaz aborcji. Jeśli uznamy, że nienarodzone dziecko jest człowiekiem to decyzja matki jako jednostki uderzyła by w prawo innej jednostki, co przeczy zasadzie 'wolność jednego człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego'.

  • Odpowiedz
@Liwiia: a wiesz, że w Belgii pierwsza niedziela miesiąca jest handlowa? Do tego masa sklepów jest otwarta w niedzielę do 12, a polskie i tureckie sklepy otwarte są nonstop xD
  • Odpowiedz