Wpis z mikrobloga

Ech znowu mnie łapie deprecha i smutek, suche szczury z liceum ruchają zajebiste małolaty a ja siedzę na kiblu i wale konia, jak skończę to popłaczę się i wezmę kapiel (,) Ech mam ochotę się #!$%@? i zacząć od nowa, szybciej bym zaruchal zaczynając jako niemowlę, niż jakbym dalej ciągnął ten #!$%@? żywot. #tinder #depresja
#przegryw #tfwnogf #seks #stulejacontent
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

) Ech mam ochotę się #!$%@? i zacząć od nowa, szybciej bym zaruchal zaczynając jako niemowlę, niż jakbym dalej ciągnął ten #!$%@? żywot.


@DepresyjnyCzlowiek: Zapomnij. Samobójstwo, w szczególności te podjęte bez poważnej przyczyny, niesie z poważnymi karami karmicznymi. System jeszcze bardziej dopier... za to, że uciekłeś od problemu zamiast znieść ten wujowy żywot do końca i ponieść pełny wymiar kary. Innymi słowy narodziłbyś się jeszcze bardziej spier%%%olony, odrzucający i bez
  • Odpowiedz
Ech mam ochotę się #!$%@? i zacząć od nowa, szybciej bym zaruchal zaczynając jako niemowlę, niż jakbym dalej ciągnął ten #!$%@? żywot.


@slako: Nikogo nie nawracam do wiary w reinkarnację, ale z wypowiedzi OPa wynika, że ten łudzi się, iż po samobóju wystartuje życie od nowa z czystą kartą, no więc tak nie będzie.
  • Odpowiedz
@DepresyjnyCzlowiek: Ale ty pieprzysz, ruchanie nie da ci szczęścia bo to prymitywne. Spróbuj być szczęśliwy samemu, szczęście nie tylko możesz pozyskać od drugiej osoby. Nawet jeśli żyjesz sam, to da się prowadzić szczęśliwe życie. Jeśli nie możesz żyć samemu to jesteś po prostu słaby, ja sam w życiu nikogo nie miałem a nie narzekam. Po prostu mam #!$%@? dosłownie na wszystko, żyje w samotności jako noname, bo ludzi nienawidzę. Nie
  • Odpowiedz