Wpis z mikrobloga

Szczerze to nie sądziłem że ten tag może tak nisko upaść. Co to ostatnio tu się dzieje i ile osób #!$%@?ło to szkoda gadać. Jest tu wiele osób które jest znacznie dłużej ode mnie i sam się dziwie że tyle wytrzymały. Jak obserwuje co się dzieje w ostatnich tygodniach to szkoda gadać.

Sam się często nie zgadzam z @pawlo74 czy @cyberpunkbtc ale nasze pyskówki zamykaliśmy w jednym wpisie tak że jak komuś nie pasowało to czytać to mógł to przeskoczyć. Ale zakładanie nowych kont, spamowanie tagu tym co kto robi, gdzie pracuje i czy dziś srał czy nie. Co to ma wspólnego z krypto? Wygląda jak wielki ból dupy że ktoś ma więcej niż ja, ktoś ma inne zdanie niż ja. Załatwcie sobie takie sprawy na priv, szukanie publiki?, przecież nikogo to nie interesuje

Nie wszyscy musimy się zgadzać, jest wolność wyborów, niech każdy inwestuje w to co chcę jego pieniądze. Ale chociaż trzymajmy jakiś poziom, bo co jakiś czas pojawiają się tu wartościowe wpisy. A im więcej będzie burdelu tym mniej tych wpisów będzie.

#bitcoin #kryptowaluty
d.....y - Szczerze to nie sądziłem że ten tag może tak nisko upaść. Co to ostatnio tu...

źródło: comment_tSPyHogIz5hkcMDBUf8aDpknF9w2Zl35.jpg

Pobierz
  • 30
@dla_zabawy: po to matka natura wymyśliła edukację, żebyś idąc do lekarza nie musiał się martwić że ci włoży szczotkę od kibla w de, jak się ktoś wyedukował na kucharza to niech nie poucza innych tylko robi to co umie najlepiej - kotlety
@cypherpunkbtc: No ale jak masz z tym problem to takie rzeczy załatwia się na priv. A twoje zachowanie mogę porównać do sebixa który wsiada z głośnikiem do tramwaju żeby wszyscy słyszeli jakiej muzyki słucha. Kogo to interesuje, atencji szukasz?
@dla_zabawy: przecież się chwalił że po 2 mc został szefem kuchni xD znaczy nadaje się do tego, a tu nonstop udowadnia że jest betonem jeżeli chodzi o krytpo, a beton kruszy się młotem!
i przyszedł DZIEŃ MŁOTA! niech wyje miernota
tu nonstop udowadnia że jest betonem jeżeli chodzi o krytpo, a beton kruszy się młotem!


@cypherpunkbtc: Co że stoi murem za BTC , jego sprawa. Jeden lubi jak mu cyganie grają a drugi jak mu nogi śmierdzą.

Przecież możesz takie same wpisy jak on tworzyć o altach , pokazywać jakie mają przewagi. Napisać co z sensem, potrafić to obronić. Ale nie lepiej pisać jakieś pierdoły. Nie masz argumentów czy o co