Wpis z mikrobloga

Szczerze to nie sądziłem że ten tag może tak nisko upaść. Co to ostatnio tu się dzieje i ile osób #!$%@?ło to szkoda gadać. Jest tu wiele osób które jest znacznie dłużej ode mnie i sam się dziwie że tyle wytrzymały. Jak obserwuje co się dzieje w ostatnich tygodniach to szkoda gadać.

Sam się często nie zgadzam z @pawlo74 czy @cyberpunkbtc ale nasze pyskówki zamykaliśmy w jednym wpisie tak że jak komuś nie pasowało to czytać to mógł to przeskoczyć. Ale zakładanie nowych kont, spamowanie tagu tym co kto robi, gdzie pracuje i czy dziś srał czy nie. Co to ma wspólnego z krypto? Wygląda jak wielki ból dupy że ktoś ma więcej niż ja, ktoś ma inne zdanie niż ja. Załatwcie sobie takie sprawy na priv, szukanie publiki?, przecież nikogo to nie interesuje

Nie wszyscy musimy się zgadzać, jest wolność wyborów, niech każdy inwestuje w to co chcę jego pieniądze. Ale chociaż trzymajmy jakiś poziom, bo co jakiś czas pojawiają się tu wartościowe wpisy. A im więcej będzie burdelu tym mniej tych wpisów będzie.

#bitcoin #kryptowaluty
d.....y - Szczerze to nie sądziłem że ten tag może tak nisko upaść. Co to ostatnio tu...

źródło: comment_tSPyHogIz5hkcMDBUf8aDpknF9w2Zl35.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rysiekryszardziom: to nie życie prywatne i ja się nie śmieję z ciebie tylko ze stylu, skrajności i tego #!$%@? jak o tym piszesz ;)
Genialne.Jest cisza, spokój aż nagle wjeżdżasz na pełnej #!$%@? i się wydzierasz że problemy z rozpładnianiem są
  • Odpowiedz