Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zagadał do mnie na fejsie taki chłopak ze szkoły, widać że od zawsze się we mnie podkochiwał i długo zbierał się by napisać. No to pomyślałam czemu nie, może być zabawnie. Trochę zawsze nieśmiały i wycofany, ale potrafił mi codziennie mówić cześć na korytarzu. No i zaczęłam z nim flirtować, widać że on zakochiwał się coraz mocniej, a gdy zaproponował spotkanie, na które się umówiliśmy, to w ostatniej chwili zadzwoniłam mu że się dziś z chłopakiem spotykam xD Już do mnie nie napisał.
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #coolstory #truestory #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf
  • 63
@niemowmojejmamie: Ostatnio pisałaś o tych grycanach mi, więc sobie je kupiłem, czekoladowe i jeżeli chodzi o konsystencję, to jest dobrze, nawet bardzo dobrze, ale jak się zje tak połowę tego 500ml opakowania, to ten smak już nie jest taki jak powinien być. Coś jak z winami w Kanie Galilejskiej, szukam takich lodów, które będą jak wino Jezusa, które będą smakować dobrze od początku do końca.
Ja tam żarcie wyrzucam psom. Wszystko
@Krathac: No to powiem tak. Mnie grycany się nigdy nie znudzą, ale tym razem jadłam akurat wodne. Smak malina. Nawet nie zwróciłam uwagi jaka marka, ale tutaj sprawdzą się najprostsze. No i lubię też jeść tzw. amerykany, czekoladowe lub śmietankowe. Mogłabym polecić jeszcze magnum.
Ty to dobrze masz z tymi psami, ale jednak mieć takie na codzień to już mniej fajnie xD