Wpis z mikrobloga

@Aleanrahel:

No ale jak patriotyzm ma oceniać człowiek, który pragnie autonomii (kto wie, czy i nie niepodległości w dalszym okresie czasu) Śląska.


Bo każdy, kto nie popiera centralnego kołchozu jest zdrajcą. Jedź do KRLD - tam jest jeden Kim i zna się na wszystkim. Ludzie nie muszą nawet wiedzieć co jeść na obiad, bo Kim im powie.
  • Odpowiedz
@Farrahan: Mieszaj dalej i nie myl mniejszości etnicznych, narodowych. Niestety (dla was) Śląsk nie jest żadną z nich i tylko sobie coś ubzdurał, że mu się coś należy. I nawet nie cały, a jakiś marny procent.
  • Odpowiedz
@Skoruta:

Bo ten RAŚ jest śmieszny. Jeśli z PO, poseł wylatuje za niewinny żart o lesbijkach, to dziwnym jest fakt, że z RAŚ nie wyrzuca się faceta który śmieje się z bombardowania Warszawy w 1939.
  • Odpowiedz
@RT_NR:

Proponuję porzucić swoje fantazje, bo Śląsk naprawdę nie jest tak ważny jak ci się wydaje


Dla mnie jest ważny, bo tutaj mieszkam. Tobie, z twoją lewacką mentalnością, pewnie nie przeszkadza, że ktoś za ciebie
  • Odpowiedz
@RT_NR:

Tak czy inaczej ktoś za mnie będzie decydował. :)


Wolę jednak, żeby o losie mojego regionu decydowali ludzie stąd, a nie z całej Polszy z panem Tuskiem na czele.
  • Odpowiedz