Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja zauważyłem że na mikro coraz więcej antychrześcijańskich wpisów, wyśmiewajazych kościół i wiarę katolicką? Ostatnio co nie zajrzałem tu to zawsze coś w tym stylu ukazało się mym oczom. Do kościoła nie chodzie, raczej jestem agnostykiem ale zastanawiam się czy to nagły napad ateistów chcących udowadniać swoją wyższość nad resztą czy jakieś troll.
#kosciol #chrzescijanstwo #ateizm #bekazkatoli
  • 57
jakie nieprzyjemności miałeś przez to że jesteś ateistą?


@Geododore: Zmuszanie do udziału we mszy przez przełożonego w pracy. Nie byłem na niej TYLKO dlatego, że musiałem załatwić inne, ważniejsze, sprawy w tym czasie związane z pracą. Pan przełożony argumentował, że "buk, chonor, ojczyzna".

Głupie teksty ze strony osób z otoczenia.

Dobrze, że u mnie w rodzinie jest normalnie pod tym względem.
@StarshipA: @Prezes_roku: No to aż mi was szkoda ze #!$%@? trafiliście. Mam znajomych ateistów którym nikt życia nie utrudnia, tyle że działa to w obie strony. Poza tym to @StarshipA: gdzie ty chodziłeś do szkoły? Ludzie z mojej klasy którzy nie wierzyli chodzili normalnie na religie jak była brzydka pogoda i nic lepszego nie mieli do roboty, oni siedzieli i normalnie z nauczycielem gadali i nikt problemów nie robił