Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja zauważyłem że na mikro coraz więcej antychrześcijańskich wpisów, wyśmiewajazych kościół i wiarę katolicką? Ostatnio co nie zajrzałem tu to zawsze coś w tym stylu ukazało się mym oczom. Do kościoła nie chodzie, raczej jestem agnostykiem ale zastanawiam się czy to nagły napad ateistów chcących udowadniać swoją wyższość nad resztą czy jakieś troll.
#kosciol #chrzescijanstwo #ateizm #bekazkatoli
  • 57
@DorodnyTucznik: 1. Wakacje są to dla większości osób więcej czasu na przemyślenia i ogólnie więcej czasu na wszystko.
2. Tag staje się popularny, dużo wpisów tutaj osiąga dużo plusów to ludzie starają się udzielać.
Trochę efekt kuli śnieżnej.
3. Często w takie wakacyjne dni jeździ się na wieś do jakichś ciotek dewotek albo poprostu rodzice trują tyłek o chodzenie do kościoła i ludzie chcą się odreagować. ¯\_(ツ)_/¯
  • 241
@DorodnyTucznik nikt tu swojej wyższości nie chce udowadniać, to jest zwykłe wyśmiewanie czegoś, co wydaje nam się zupełnie bez sensu, a przy okazji jest szkodliwe. No ale wiadomo, z muzułmanów można się śmiać, z ludności na hawajach wierzących w jakieś świete kurczaki można, z hinduistów też tylko nie ze wspaniałych katolików, wiadomo. To jest wasza prawacka poprawność polityczna, którą wypominacie "lewakom". Hipokryci. A jak się taki kontent nie podoba to zapraszam na
@fnord23: dobry przykład dałeś. Tyle że bardziej chodzi mi o to że niemiłosiernie #!$%@? to że już sam fakt jak ktoś mówi że jest wierzący to dobry powód żeby się z niego śmiać „bo to takie głupie i bezsensowne”
@Geododore bo jak ktoś woli WIARĘ (czyli z definicji przeświadczenie bez żadnych pobudek logicznych) od wiedzy i jeszcze się tym chwali to jest śmieszne, głupi i bezsensowne. Przecież samo mówienie, że 'wierzą' odbiera temu sens, więc sami ten sens odbierają (przeświadczenie o prawdzie czegoś na podstawie samych przypuszczeń).
@vind: czyli żyjemy w czasach gdzie wszyscy są super tolerancyjni więc homoseksualizm jest spoko, multikulti jest spoko, wiele płci jest spoko ale chrześcijaństwo nie jest spoko bo to nielogiczne? XD co #!$%@? logicznego jest w tym ze ktoś rodzi się jako facet, potem stwierdza ze on to jednak chce być lesbijka? XD