Wpis z mikrobloga

#sokoolrings

Prowadzący i zajęcia (2/2):
Dejan Stipke - sylwetkowo najlepiej wyglądał ze wszystkich, rzeczywiście taki goryl jak na zdjęciach hehe. Workshop taki sobie pierw stanie na rękach i ocena innych jak stoją, w międzyczasie jakaś luźna gadka że jest ex gimnastykiem, kontuzje, Dubaj w którym otwiera siłke itd. I na koniec pierwszej sesji dowalił obwód 5 pompek w staniu na rękach->10 pompek zwykłych na ziemi->15 przysiadów i tak zapętlone przez 10 min. Zrobiłem może 7-8 takich obwodów i stwierdziłem że wystarczy. W drugiej sesji opowiadał o swojej diecie, że jest na IF i keto oraz że planuje to połączyć jeszcze z byciem vege w przyszłości bo ma dość #!$%@? mięsa (zwłaszcza w Serbii skąd pochodzi). Później pokazał jak robi pompki, dipy i podciągania, głównie tak to tak wyglądało, że ma wolna fazę negatywną i bardzo szybką koncetryczna w zakresie powtórzeń 8-15, a jak nie może do ciągnąć to robi takiego dropseta (stąd pewnie jest taki spuchnięty).
Matteo Spinazzola - koleś nie z tej ziemi, szkoda że nic nie pokazywał ze swoich świrniętych rzeczy (mówił że ma roztrenowanie). Dużo wiedzy, fajne tipy oraz chyba najwięcej nowych progresji ze wszystkich prowadzących. Tak u niego sobie rozwaliłem rękę jak próbowałem irona :(
Gaggi Yatarov - mój idol, na którego najbardziej czekałem, pech chciał że do tego że ostatni dzień i już byłem mega zmęczony to jeszcze ta ręka...ale zrekompensowało mi to to, że dużo z nim pogadałem z kumplem sam i chyba nas polubił bo się z nami bujał xD również dużo wiedzy i mega dużo hintów zwłaszcza w staniu na rękach i na jednej. Szkoda tylko że słabo nawija po angielsku (może dlatego się z nami bujał bo wiedzieliśmy o co mu chodzi zawsze xD). Z takich ciekawych rzeczy to do nauki stania to wybrać miejsce pod drążkiem lub czymś podobnym co będzie na wysokości nóg podczas stania i trzymać to "między nogami" łapiąc balans, jak przechyli cię do przodu to jedna noga blokują jak do tyłu to druga genialne, wykorzystam to do stania na kółkach i na prostym drążku. Tak to jeszcze do stania na jednej to wziąć jakiś mały ciężar około 5kg i łapać nim przeciwwagę.

Zdjęcie

182 cm vs 179 cm ( ͡º ͜ʖ͡º)


#mikrokoksy #kalistenika #streetworkout
sokool - #sokoolrings

Prowadzący i zajęcia (2/2):
Dejan Stipke - sylwetkowo najle...

źródło: comment_c5dsp6ji797uuH3yfbXRqShvy5ILMR1m.jpg

Pobierz
  • 3